Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Måns Zelmerlöw powraca do Polski! Zagra dwa koncerty [GDZIE, KIEDY, BILETY]

03.07.2017 13:24

Szwedzki wokalistka jest niezwykle popularny w naszym kraju. Każdy jego występ w Polsce spotyka się z ogromnym entuzjazmem. Wszyscy fani artysty mogą już się cieszyć - Måns Zelmerlöw zagra u nas jesienią. Wcześniej jednak będzie gościem specjalnym koncertu „Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu” w Kołobrzegu.

Måns Zelmerlöw powraca do Polski! Zagra dwa koncerty [GDZIE, KIEDY, BILETY] fot. Youtube (Warner Music Sweden)

Måns Zelmerlöw pojawi się w Polsce już za kilka miesięcy. Artysta zagra dwa koncerty – w gdańskim Starym Maneżu (21 października) i krakowskim Klubie Kwadrat (22 października). Szwed będzie promował przede wszystkim swój najnowszy album „Chameleon” z 2016 roku. To właśnie z tej płyty pochodzi utwór „Fire in the Rain”, który dobrze znają już słuchacze Radia ZET. Przebój znajdziecie także na naszej najnowszej składance „Muzyka Radia ZET na lato 2017”.

Måns Zelmerlöw w Polsce: BILETY

Sprzedaż biletów w cenie 79 złotych rozpocznie się 5 lipca od godz. 10:00 na stronach internetowych organizatorów: Live Nation i Klub Stodoła.

mans fot. mat. prasowe

Eurowizyjny triumf i wielka popularność Månsa

Polscy fani poznali Szweda już niemal dziesięć lat temu, kiedy artysta zaprezentował swój debiutancki singiel „Cara Mia”. Prawdziwa popularność przyszła jednak dopiero wraz ze zwycięstwem w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Jego utwór „Heroes” podbił serca Europejczyków i stał się niedługo później wielkim przebojem niemal w całej Europie.

Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu: Måns Zelmerlöw główną gwiazdą

Zanim szwedzki artysta przyjedzie zagrać koncerty w Gdańsku i Krakowie, będzie gościem specjalnym imprezy „Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu”, która odbędzie się na plaży w Kołobrzegu. Wydarzenie już 9 lipca. Transmisja z koncertu rozpocznie się o godz. 20:05 w Telewizji Polsat. Więcej szczegółów tutaj.

RadioZET.pl/PK

Oceń