Zamknij

Piątkowe premiery w Radiu ZET: nowości od Mabel, R3HAB & Kelvina Jonesa i Bryskiej

18.06.2021 12:02
Mabel
fot. mat. prasowe

Piątek pełen gorących premier na antenie Radia ZET. Nasi słuchacze mogą liczyć na nowości od Mabel, która zaprezentowała utwór „Let Them Know”, a także od R3HAB i Kelvina Jonesa. Artyści wypuścili wspólny singiel „Downtown”. Wieczorem w Radiu ZET pojawi się również nowa piosenka młodej polskiej wokalistki, Bryskiej.

Piątek pełen muzycznych nowości na antenie Radia ZET. Przez cały dzień nasi słuchacze mogą liczyć na najgorętsze premiery polskich i zagranicznych artystów.

Mabel – „Let Them Know”

Mabel powraca z nowym singlem „Let Them Know”. To pierwsza premierowa piosenka brytyjskiej piosenkarki w 2021 roku. Autorami utworu są Mabel, Raye, SG Lewis oraz MNEK.

Jak czytamy w zapowiedzi piosenki, singiel opowiada o wystrojeniu się (chociaż nie masz gdzie iść) i projekcji pewności siebie (nawet wtedy, kiedy masz problem z poczuciem własnej wartości). „Let Them Know” zostało zainspirowane między innymi regularnymi seansami „Paris Is Burning”, „Pose” oraz „Drag Race”.

Premiera utworu „Let Them Know” Mabel na antenie Radia ZET po godz. 11:00.

R3HAB & Kelvin Jones – „Downtown”

R3HAB i Kelvin Jones prezentują wspólny singiel „Downtown”, który charakteryzuje się nonszalanckim i tanecznym klimatem. Cool-kid vibe miesza się z minimalistyczną, głęboką linią basu.

– „Downtown” to kawałek zainspirowany klubami. Chcieliśmy uchwycić w nim magię wyjść na imprezy z przyjaciółmi, tego momentu, gdy basy przepływają przez całe twoje ciało, nogi są już zmęczone od tańca całą noc, ale ty czujesz się niezwyciężony – mówi R3HAB.

R3HAB, a tak naprawdę Fadi El Ghoul, to holendersko-marokański DJ i producent, który zyskał sławę za sprawą remiksu wielkiego hitu „Give Me Everything” Afrojacka, Pittbulla i Ne-Yo. Potem stworzył przeboje „All Around The World (La La La)” i „Lullaby”. Miał już okazję współpracować z wielkimi gwiazdami, m.in. Luisem Fonsi, Seanem Paulem czy Zaynem.

Kelvin Jones cieszy się dużą popularnością w serwisach streamingowych. Na swoim koncie ma hity „Pillow”, „Don’t Let Me Go”, „Love To Go”, „Call Me Home” czy „Only Thing We Know”.

Premiera utworu „Downtown” R3HAB & Kelvina Jonesa na antenie Radia ZET po godz. 14:00.

Bryska – „Panika”

Bryska to nowa postać na polskiej scenie muzycznej. 20-letnia piosenkarka ma na swoim koncie już kilka utworów, m.in. „Drama”, „Naiwna” czy „Nagłos”. Teraz prezentuje kolejny singiel zatytułowany „Panika”.

W swojej twórczości, którą można określić mianem tzw. inteligentnego popu, Bryska łączy chwytliwe electropopowe melodie z przejmującymi tekstami pisanymi na podstawie własnych przeżyć.

Premiera utworu „Panika” Bryskiej na antenie Radia ZET po godz. 22:00.

RadioZET.pl/mat.prasowe