Zamknij

Mabel z nowym singlem "Bad Behaviour". Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
26.07.2019 13:35
Mabel z nowym singlem Bad Behaviour piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Mabel zaprezentowała nowy singiel „Bad Behaviour”, który zapowiada debiutancką płytę artystki zatytułowaną „High Expectations”. Album ukaże się już 2 sierpnia. Premiera „Bad Behaviour” w Radiu ZET odbędzie się już po godz. 14:00.

Głównymi singlami promującymi „High Expectations” są hity „Don’t Call Me Up” oraz „Mad Love”. Mabel postanowiła umilić oczekiwanie na premierę krążka i udostępniła fanom kolejny utwór – „Bad Behaviour”. Za produkcję kawałka odpowiada Dre Skull (Popcaan, Drake, Wizkid).

Mabel w „Bad Behaviour” w zabawny sposób gra z podwójnymi standardami i nawoływaniem mężczyzn do tego, by nadążali za kobietami. Muzycznie to uzależniająca mieszanka r&b oraz dancehallu. Już teraz kawałek jest koncertowym faworytem. To również prezentacja drogi, którą przebyła artystka w drodze na popowy szczyt.

23-letnia wokalistka i kompozytorka już dwa lata temu wpadła na tytuł „High Expectations” – co więcej, tak związała się z tym hasłem, że wytatuowała je na karku. Mabel mimo młodego wieku ma już na koncie dwie nominacje do nagrody BRIT. Debiutancki album Brytyjki to ścieżka dźwiękowa dla wszystkich, które chcą przekuć swoje słabości w atuty.

„High Expectations” to krążek na miarę największych światowych gwiazd – The Weeknd, Ariany, Drake’a, Beyonce czy Rihanny. Nastrojem wydawnictwo przypomina dokonania TLC czy Aaliyah, o ile artystki spędziłyby swoją młodość w Szwecji, Maladze i zachodnim Londynie. Kartą przetargową debiutu Mabel jest jego uliczny urok.

Chcę, by ten album dawał ludziom pewność siebie. Sama jej nabrałam podczas nagrań, więc teraz chcę podzielić się tym z innymi – wyjaśnia artystka.

Nieskończone pokłady energii, pozytywny przekaz, chęć ciągłego patrzenia do przodu i pozycja wśród największych światowych gwiazd muzyki pop sprawiają, że Mabel nie poprzestanie na niczym mniejszym niż tytułowe wysokie oczekiwania. Słuchajcie i podziwiajcie, w jaki sposób wokalistka nieustannie podnosi poprzeczkę.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK