Zamknij

Madison Beer zmaga się z zaburzeniem borderline: "Miałam myśli samobójcze"

26.08.2020 10:58
Madison Beer zmaga się z zaburzeniem borderline: "Miałam myśli samobójcze"
fot. East News

Madison Beer poinformowała, że zdiagnozowano u niej zaburzenie osobowości borderline. 21-letnia amerykańska piosenkarka w najnowszym wywiadzie przyznała się do myśli samobójczych.

Madison Beer to jedna z najpopularniejszych amerykańskich piosenkarek młodego pokolenia. Mająca ponad 20 milionów obserwujących na Instagramie artystka przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty.

W jednym z najnowszych wywiadów Madison Beer poruszyła temat swojego zdrowia. Okazuje się, że wschodząca gwiazda zmaga się z borderline.

Madison Beer zmaga się z zaburzeniem osobowości borderline. Miała myśli samobójcze

Madison Beer zdecydowała się po raz pierwszy tak szczerze opowiedzieć o kłopotach ze zdrowiem psychicznym. W rozmowie z The Face wyznała, że ostatni rok był niezwykle trudny i pełen problemów. Zdiagnozowano u niej zaburzenie osobowości borderline, ma za sobą ciężkie rozstanie z chłopakiem, musiała także zmierzyć się z ogromnym hejtem ze strony internautów.

Ten rok był dla mnie piekłem. Mam za sobą ciężkie rozstanie (…) Zmagam się z borderline. W pewnym momencie miałam myśli samobójcze. Przechodziłam przez naprawdę ciężki okres — mówi Beer i dodaje: „Kiedy zostałam zdiagnozowana i miałam terapię trzy razy w tygodniu, udało mi się lepiej zrozumieć własne emocje i odkryć, jak być stabilną emocjonalnie”.

W trakcie wywiadu Madison Beer poruszyła również kwestię hejtu w internecie. Przyznała, że przestała m.in. korzystać z TikToka, gdzie spotkała się z ogromną krytyką ze strony internautów, co bardzo odbiło się na jej zdrowiu psychicznym.

Bardzo poważnie podchodzę do tego, co ludzie o mnie mówią. Może nie powinnam. Gorliwie nad tym pracuję — twierdzi artystka.

Kim jest Madison Beer?

Madison Beer zdobyła popularność w wieku 13 lat, kiedy nagrany przez nią cover „At Last” Etty James zainteresował Justina Biebera. Wokalista opublikował nagranie w swoich mediach społecznościowych, a Amerykanka wkrótce podpisała pierwszy kontrakt płytowy.

W kolejnych latach Madison Beer zaczęła zdobywać coraz większą popularność. Miała okazję współpracować już m.in. z Davidem Guettą, Jaxem Jonesem, Martinem Solveigem czy Jack & Jack. W lutym 2018 roku wydała swój pierwszy mini album „As She Pleases”.

W tym roku ukaże się jej debiutancka płyta „Life Support”, którą promuje m.in. najnowszy singiel „Baby”.

RadioZET.pl/theface.com