Zamknij

Madonna szokuje w nowym teledysku. Drastyczne sceny strzelaniny [WIDEO]

Piotr Krajewski
28.06.2019 12:21
Madonna God Control szokujący nowy teledysk z drastycznymi scenami strzelaniny wideo
fot. Youtube (Madonna)

Madonna znów szokuje. Królowa Popu opublikowała oficjalny teledysk do swojej nowej piosenki „God Control”, który jest manifestem przeciwko atakom z użyciem broni. Drastyczny wideoklip niemal natychmiast wywołał ogromne kontrowersje w internecie. Pojawiają się w nim m.in. krew, martwe ciała i sceny strzelaniny.

Madonna szokuje. Drastyczne sceny strzelaniny w teledysku do utworu „God Control”

Madonna nie przestaje prowokować. Tym razem Królowa Popu zszokowała teledyskiem do utworu „God Control” z najnowszej płyty „Madame X”. Wideo zawiera drastyczne sceny, m.in. masakrę w klubie, podczas której ginie wiele osób, w tym sama Madonna. Internauci niemal natychmiast zauważyli, że klip może nawiązywać do tragicznej strzelaniny w klubie nocnym w amerykańskim Orlando w 2016 roku. W jej wyniku zginęło 50 osób.

Nowy teledysk Madonny jest manifestem przeciwko atakom z użyciem broni. Za pomocą szokującego i pełnego przemocy wideo piosenkarka chce zwrócić uwagę na rosnącą falę masowych strzelanin, w wyniku których niemal każdego dnia giną niewinne osoby. Artystka wzywa tym samym do kontroli broni w Stanach Zjednoczonych.

Zrozumcie, że tak to właśnie wygląda. Broń zabija. Kule przeszywają twoje ciało, powalają cię na ziemię i zabierają twoje życie. Wykrwawiasz się na śmierć. Tak to wygląda w rzeczywistości. Jako matka szóstki dzieci jestem przerażona, że każde publiczne zgromadzenie, miejsce kultu, szkoła mogą być celem — powiedziała Madonna w rozmowie z CNN.

Kariera Madonny trwa już ponad 35 lat. W 1982 roku amerykańska artystka wydała swój debiutancki singiel „Everybody”, od którego wszystko się zaczęło. Dziś gwiazda ma na koncie 14 studyjnych albumów i ponad 80 singli, w tym legendarne przeboje takie jak „Like a Virgin”, „Material Girl”, „La Isla Bonita”, „Like a Prayer”, „Vogue”, „Hung Up” czy „Frozen”

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK