Zamknij

Madonna wydaje nową płytę i znów prowokuje. Tajemnicza zapowiedź „Madame X”

Piotr Krajewski
15.04.2019 15:54
Madonna Madame X nowy album 2019 tajemnicza zapowiedź wideo
fot. Youtube (madonna)

Madonna przygotowuje się do wydania nowej płyty zatytułowanej „Madame X”. Królowa Popu wypuściła do internetu intrygującą zapowiedź wideo, w której przedstawia tytułową postać swojego czternastego albumu. Nazywa ją m.in. tajną agentką, świętą i prostytutką.

Madame X: nowa płyta Madonny 2019

Madonna wydaje nową płytę pod nazwą „Madame X”. O kolejnym albumie Królowej Popu spekulowało się już od dłuższego czasu. 60-letnia gwiazda zdecydowała się potwierdzić plotki i zaprezentowała oficjalną zapowiedź wideo swojego nowego projektu.

Witajcie w świecie Madame X — napisała Madonna.

W zapowiedzi piosenkarka opowiada o intrygującej i tajemniczej postaci Madame X. Określa ją jako tajną agentkę, która podróżuje po całym świecie, zmienia tożsamość i walczy o wolność.

 Jest instruktorką cha-chy, profesorem, głową państwa, gosposią, jeźdźcem, więźniem, studentką, nauczycielką, zakonnicą, piosenkarką kabaretową, świętą i prostytutką — dowiadujemy się z enigmatycznej zapowiedzi albumu.

Czternasta płyta Madonny pojawi się jeszcze w tym roku i będzie następcą krążka „Rebel Heart”, który Królowa Popu wydała w 2015 roku. 

Madonna wystąpi na Eurowizji 2019

Eurowizja 2019 odbędzie się już w maju. Po wielu miesiącach spekulacji izraelska telewizja potwierdziła oficjalnie, że Madonna będzie gościem specjalnym tegorocznego finału Konkursu Piosenki Eurowizji. Jak podają tamtejsze media, gwiazda ma zaśpiewać dwa utwory, w tym zupełnie nowy singiel z albumu „Madame X”.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK