Zamknij

Madonna i Maluma w gorącym teledysku do singla „Medellín” [WIDEO]

Piotr Krajewski
25.04.2019 15:03
Madonna Maluma Medellin gorący teledysk do nowego singla wideo
fot. Youtube (Madonna)

Madonna opublikowała teledysk do swojego najnowszego singla „Medellín”, który nagrała razem z Malumą. W klipie nie brakuje wielu gorących i kontrowersyjnych scen Królowej Popu z latynoskim gwiazdorem. To pierwszy teledysk Madonny od niemal czterech lat.

Madonna i Maluma w teledysku do singla „Medellín”

Madonna i Maluma zaprezentowali oficjalny teledysk do piosenki „Medellín”, pierwszego singla z nadchodzącej płyty Królowej Popu. Album zatytułowany  „Madame X” będzie inspirowany latynoskim popem i ukaże się już 14 czerwca.

W swoim nowym wideoklipie Madonna po raz kolejny stawia na kontrowersje. Nie brakuje więc wielu gorących scen z udziałem 60-letniej legendy i 25-letniego latynoskiego gwiazdora.

Teledysk do „Medellín”, wyreżyserowany przez Dianę Kunst, uchyla też rąbka tajemnicy na temat konceptu artystki na nową płytę. Pojawiły się rozwinięcia motywów z „Madame X”, o których Madonna opowiedziała po raz pierwszy w manifeście zapowiadającym album. Można też zauważyć odniesienia do „Like a Prayer”, „Human Nature”, „Don’t Tell Me”, jak również ery „Blonde Ambition”.

„Madame X” będzie czternastą płytą w karierze Madonny. Na jej podstawowej wersji znajdzie się 15 premierowych utworów, które celebrują wieloletnią relację artystki z muzyką latynoską, jak również wpływami kultur z całego świata. W nowych piosenkach gwiazda śpiewa po angielsku, hiszpańsku i portugalsku. 

Madonna od kilku lat mieszka w Lizbonie i to czas spędzony w Portugalii w dużej mierze posłużył za inspirację do „Madame X”: „To w tym mieście narodziła się moja płyta. Odnalazłam tu swoje plemię i magiczną grupę wspaniałych muzyków, którzy wzmocnili moją wiarę w fakt, że muzyka łączy nas wszystkich i jest duszą wszechświata” — mówi artystka. 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Zagłosuj

Czy nowy singiel Madonny i Malumy będzie hitem?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK