Madonna — Medellín. Nowy singiel Królowej Popu z Malumą

18.04.2019 11:56

Madonna wydała nowy singiel „Medellín”, który jest pierwszą oficjalną zapowiedzią jej następnej płyty. W utworze gościnnie pojawia się Maluma, jeden z największych latynoskich gwiazdorów. Królowa Popu zdradziła także datę premiery albumu „Madame X”.

Madonna Medellín nowy singiel Królowej Popu z Malumą fot. mat. prasowe

Madonna: nowy singiel „Medellín” z Malumą

Madonna powróciła do świata muzyki z najnowszym singlem „Medellín”, który powstał we współpracy z kolumbijskim gwiazdorem Malumą. 25-latek to obecnie jeden z najpopularniejszych latynoskich artystów.

Wkrótce ukaże się również oficjalny teledysk promujący piosenkę. Jego premiera odbędzie się 24 kwietnia.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się nowy singiel Madonny?

„Medellín” to pierwsza zapowiedź czternastej płyty Królowej Popu, która nosi tytuł „Madame X” i będzie inspirowana latynoskim popem. Piosenkarka zdradziła datę premiery albumu. Krążek trafi do sklepów 14 czerwca. Na podstawowej wersji pojawi się aż 15 premierowych utworów, w których gwiazda śpiewa po angielsku, hiszpańsku i portugalsku.

Madonna od kilku lat mieszka w Lizbonie i to czas spędzony w Portugalii w dużej mierze posłużył za inspirację do „Madame X”: „To w tym mieście narodziła się moja płyta. Odnalazłam tu swoje plemię i magiczną grupę wspaniałych muzyków, którzy wzmocnili moją wiarę w fakt, że muzyka łączy nas wszystkich i jest duszą wszechświata” — mówi artystka.

Madonna wystąpi na Eurowizji 2019

Eurowizja 2019 odbędzie się już w maju. Po wielu miesiącach spekulacji izraelska telewizja potwierdziła oficjalnie, że Madonna będzie gościem specjalnym tegorocznego finału Konkursu Piosenki Eurowizji. Jak podają tamtejsze media, gwiazda ma zaśpiewać dwa utwory, w tym zupełnie nowy singiel z albumu „Madame X”

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń