Zamknij

Madonna — Medellín. Nowy singiel Królowej Popu z Malumą

Piotr Krajewski
18.04.2019 11:56
Madonna Medellín nowy singiel Królowej Popu z Malumą
fot. mat. prasowe

Madonna wydała nowy singiel „Medellín”, który jest pierwszą oficjalną zapowiedzią jej następnej płyty. W utworze gościnnie pojawia się Maluma, jeden z największych latynoskich gwiazdorów. Królowa Popu zdradziła także datę premiery albumu „Madame X”.

Madonna: nowy singiel „Medellín” z Malumą

Madonna powróciła do świata muzyki z najnowszym singlem „Medellín”, który powstał we współpracy z kolumbijskim gwiazdorem Malumą. 25-latek to obecnie jeden z najpopularniejszych latynoskich artystów.

Wkrótce ukaże się również oficjalny teledysk promujący piosenkę. Jego premiera odbędzie się 24 kwietnia.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się nowy singiel Madonny?

Liczba głosów:

„Medellín” to pierwsza zapowiedź czternastej płyty Królowej Popu, która nosi tytuł „Madame X” i będzie inspirowana latynoskim popem. Piosenkarka zdradziła datę premiery albumu. Krążek trafi do sklepów 14 czerwca. Na podstawowej wersji pojawi się aż 15 premierowych utworów, w których gwiazda śpiewa po angielsku, hiszpańsku i portugalsku.

Madonna od kilku lat mieszka w Lizbonie i to czas spędzony w Portugalii w dużej mierze posłużył za inspirację do „Madame X”: „To w tym mieście narodziła się moja płyta. Odnalazłam tu swoje plemię i magiczną grupę wspaniałych muzyków, którzy wzmocnili moją wiarę w fakt, że muzyka łączy nas wszystkich i jest duszą wszechświata” — mówi artystka.

Madonna wystąpi na Eurowizji 2019

Eurowizja 2019 odbędzie się już w maju. Po wielu miesiącach spekulacji izraelska telewizja potwierdziła oficjalnie, że Madonna będzie gościem specjalnym tegorocznego finału Konkursu Piosenki Eurowizji. Jak podają tamtejsze media, gwiazda ma zaśpiewać dwa utwory, w tym zupełnie nowy singiel z albumu „Madame X”

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK