Zamknij

Madonna chodzi o kulach. Fani martwią się o zdrowie 61-letniej gwiazdy [FOTO]

09.06.2020 10:44
Madonna chodzi o kulach Fani martwią się o zdrowie 61-letniej gwiazdy foto
fot. Instagram

Madonna od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Przez poważną kontuzję kolana Królowa Popu musiała odwołać koncerty kilka miesięcy temu. Madonna wzięła ostatnio udział w proteście. Fani niepokoją się o zdrowie gwiazdy — 61-latka pojawiła się o kulach.

Madonna chodzi o kulach. Fani martwią się o zdrowie 61-letniej gwiazdy

Madonna chodzi o kulach. Legendarna piosenkarka pojawiła się ostatnio na proteście Black Lives Matter, który zorganizowano na ulicach Londynu.

Obecność Królowej Popu na manifestacji ucieszyła fanów, ale także mocno zaniepokoiła. Okazuje się, że Madonna wciąż zmaga się z poważną kontuzją kolana, która nadal uniemożliwia jej normalne poruszanie.

Słynąca od lat ze świetnej kondycji gwiazda ma coraz większe kłopoty zdrowotne w ostatnich miesiącach. W trakcie trasy koncertowej miała spore problemy z biodrami i wspomnianym już kolanem. Podczas jednego z koncertów Madonna zaliczyła nawet upadek, po którym miała rozpłakać się z bólu.

Madonna w przezroczystej bieliźnie. Królowa Popu znów prowokuje półnagim zdjęciem [FOTO]

Madonna miała koronawirusa

Kontuzja kolana to nie jedyny problem zdrowotny, z którym Madonna zmagała się w ostatnim czasie. W maju Królowa Popu poinformowała, że miała koronawirusa. Zrobiła test na przeciwciała, a wynik okazał się pozytywny. Obecnie jest już zdrowa.

RadioZET.pl