Słuchaj
Tomek Michniewicz
Joanna Zientarska, Michał Adamiuk
Szymon Majewski
Krzysztof Sendecki, Marcin Powideł
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Madonna ma problemy zdrowotne. Odwołuje koncerty ze względu na zły stan zdrowia

28.11.2019 16:44

Madonna ma problemy zdrowotne. Ze względu na zły stan zdrowia Królowa Popu odwołała najbliższe koncerty, które miały odbyć się w Bostonie. „Ból, z którym obecnie się zmagam, jest przytłaczający” — napisała tajemniczo Madonna.

Madonna ma problemy zdrowotne odwołuje koncerty ze względu na zły stan zdrowia fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Madonna ma problemy zdrowotne. Odwołała koncerty ze względu na zły stan zdrowia

Madonna odwołała kilka zaplanowanych koncertów ze względu na zły stan zdrowia. 61-letnia piosenkarka opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła, że ma problemy zdrowotne.

Proszę, wybaczcie mi tę nieoczekiwaną zmianę planów. Koncertowanie każdego wieczora daje mi mnóstwo radości, więc odwoływanie tego traktuje jako karę, ale ból, z którym obecnie się zmagam, jest przytłaczający. Muszę odpocząć i stosować się do zaleceń lekarzy, żeby móc wrócić silniejszą i lepszą, aby kontynuować z Wami Madame X Tour — napisała artystka.

Madonna nie zdecydowała się podać szczegółowych informacji na temat problemów zdrowotnych. Wszystko wskazuje jednak na to, że zły stan zdrowia Królowej Popu może być związany z kłopotami z kolanem i zerwanym więzadłem, o czym wokalistka informowała kilka tygodni temu.

Królowa Popu słynie z tego, że rzadko odwołuje występy. W ciągu swojej ponad 30-letniej kariery anulowała bardzo niewielką liczbę koncertów. W związku obecnymi problemami zdrowotnymi Madonna była zmuszona odwołać trzy występy w Bostonie. Kolejny koncert artystki jest zaplanowany na 7 grudnia w Filadelfii.

RadioZET.pl/bbc.com/PK

Oceń
Tagi