Zamknij

Madonna miała koronawirusa. Królowa Popu wydała oficjalne oświadczenie

Piotr Krajewski
08.05.2020 12:34
Madonna miała koronawirusa Królowa Popu wydała oficjalne oświadczenie
fot. Instagram/Sipa USA/East News

Madonna miała koronawirusa. Królowa Popu opublikowała wpis, w którym poinformowała, że zrobiła test na przeciwciała. Wynik okazał się pozytywny. Piosenkarka potwierdziła również, iż przeznaczyła ogromne pieniądze na szczepionkę przeciw koronawirusowi.

Madonna jest jedną z gwiazd, które bardzo aktywnie wypowiadają się na temat koronawirusa. Piosenkarka często wykorzystuje media społecznościowe, aby poruszać kwestie związane z pandemią. Publikuje tam pamiętniki z kwarantanny.

W internecie pojawiły się informacje, że Madonna zmaga się z koronawirusem. Artystka zdecydowała się odpowiedzieć na plotki i opublikowała długi wpis.

Madonna straciła trzy bliskie osoby przez koronawirusa. Opublikowała nagranie [WIDEO]

Madonna miała koronawirusa. Zrobiła test na przeciwciała

Madonna miała koronawirusa. Piosenkarka zrobiła test na przeciwciała. W mediach społecznościowych oficjalnie potwierdziła, że wynik testu okazał się pozytywny.

Test na przeciwciała koronawirusa: gdzie zrobić, cena, wynik

Obecnie nie jestem już chora — napisała Madonna i dodała: „Byłam chora pod koniec mojej trasy koncertowej w Paryżu ponad 7 tygodni temu. Chorowało też wielu artystów występujących ze mną, ale myśleliśmy po prostu, że złapaliśmy bardzo poważną grypę. Dzięki Bogu dziś jesteśmy wszyscy zdrowi i mamy się dobrze”.

Madonna zaangażowała się w prace nad stworzeniem skutecznej szczepionki przeciwko COVID-19. Królowa Popu poinformowała, że przekazała milion dolarów na rozwój badań w tej kwestii.

RadioZET.pl/PK