Zamknij

Madonna przesadziła z operacjami plastycznymi? Jej twarz wygląda coraz gorzej [FOTO]

13.10.2020 10:01
Madonna
fot. AP/East News

Madonna przesadziła z operacjami plastycznymi? Już od dłuższego czasu można zauważyć, że twarz Królowej Popu zmieniła się nie do poznania. Fani zaczynają się martwić o gwiazdę, która powoli przestaje przypominać dawną siebie. Wygląda coraz gorzej?

Madonna to niekwestionowana Królowa Popu, która sprzedała miliony płyt na całym świecie i nagrała ponadczasowe hity.

W ostatnim czasie internauci zwracają jednak większą uwagę na niepokojący wygląd piosenkarki, a nie na jej muzykę. Zdaniem wielu fanów Madonna przesadziła z operacjami plastycznymi.

Madonna topless. Internauci mają dość nagich zdjęć 61-latki: „Serio, aż tak jesteś zdesperowana?”

Madonna przesadziła z operacjami plastycznymi? Jej twarz wygląda coraz gorzej

Madonna opublikowała wpis na Instagramie, w którym poinformowała, że właśnie wzięła udział w głosowaniu korespondencyjnym w wyborach prezydenckich w USA. Królowa Popu oddała swój głos na Joe Bidena.

Do wpisu dołączyła swoje najnowsze zdjęcia, które zszokowały internautów. Widzimy na nich Madonnę w różowych włosach. Fani natychmiast zwrócili uwagę na twarz 62-latki.

Madonna wyreżyseruje filmową autobiografię. Znamy pierwsze szczegóły

Nie jest tajemnicą, że od dłuższego czasu piosenkarka korzysta z usług chirurgów plastycznych. Na najnowszych zdjęciach Madonna użyła dodatkowo instagramowych filtrów, co jeszcze bardziej uwydatniło zmiany w wyglądzie wokalistki.

Co się stało z twoimi policzkami? Nie wygląda to dobrze, Madonna — napisała fanka.

Madonna miała koronawirusa

Madonna miała koronawirusa. W maju Królowa Popu opublikowała wpis, w którym poinformowała, że zrobiła test na przeciwciała. Wynik okazał się pozytywny. Piosenkarka potwierdziła również, iż przeznaczyła ogromne pieniądze na szczepionkę przeciw koronawirusowi.

Obecnie nie jestem już chora — napisała Madonna i dodała: „Byłam chora pod koniec mojej trasy koncertowej w Paryżu ponad 7 tygodni temu. Chorowało też wielu artystów występujących ze mną, ale myśleliśmy po prostu, że złapaliśmy bardzo poważną grypę. Dzięki Bogu dziś jesteśmy wszyscy zdrowi i mamy się dobrze”.