Zamknij

Magda Bereda i Kristian Kostov z Eurowizji śpiewają „Weź nie pytaj” Pawła Domagały! [WIDEO]

Redakcja
17.12.2018 11:21
Magda Bereda Kristian Kostov
fot. Facebook (Magda Bereda)

Kristian Kostov reprezentował Bułgarię na Eurowizji 2017, gdzie zajął wysokie 2. miejsce. Niedawno artysta wystąpił w Polsce. W trakcie wizyty w naszym kraju spotkał się z niezwykle popularną w internecie piosenkarką Magdą Beredą. Razem nagrali cover wielkiego przeboju „Weź nie pytaj” Pawła Domagały.

Magda Bereda i Kristian Kostov z Eurowizji — „Weź nie pytaj” cover

Uczestnik Eurowizji 2016 Kristian Kostov pojawił się na początku grudnia w Polsce, gdzie dał koncert w Warszawie. W trakcie wizyty w naszym kraju zapoznał się z Magdą Beredą, piosenkarką i gwiazdą polskiego internetu.

Artyści postanowili razem nagrać wyjątkowy cover „Weź nie pytaj” Pawła Domagały, jednego z największych polskich hitów 2018 roku. Jak napisała sama Magda Bereda, utwór bardzo spodobał się Kristianowi i postanowił się jej nauczyć. Trzeba przyznać, że 18-latek wyjątkowe dobrze poradził sobie z językiem polskim.

Kristian Kostov zdobył ogromną popularność jako uczestnik Konkursu Piosenki Eurowizji. W 2017 roku reprezentował Bułgarię z piosenką „Beautiful Mess”. Swoim występem zrobił ogromną furorę i niemal wygrał całą imprezę. Ostatecznie zajął 2. miejsce, co jest najlepszym wynikiem Bułgarii w historii startów na Eurowizji. Co ciekawe, przedstawiciele bułgarskiej telewizji poinformowali niedawno, że wycofują się z udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK