Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Magda Narożna z Piękni i Młodzi w szpitalu. Gwiazda disco polo zdradziła, co jej dolega

01.07.2019 11:15

Magda Narożna trafiła do szpitala kilka dni temu. Stan zdrowia gwiazdy disco polo był na tyle poważny, że musiała być pod stałą opieką lekarzy. Piosenkarka zdecydowała się w końcu opowiedzieć, co jej dolega. Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi poinformowała o szczegółach stanu swojego zdrowia i wyznała, dlaczego trafiła do szpitala.

Magda Narożna Piękni i Młodzi w szpitalu gwiazda disco polo zdradziła co jej dolega fot. Instagram

Magda Narożna z Piękni i Młodzi w szpitalu. Zdradziła, co jej dolega

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi trafiła do szpitala, o czym poinformowała fanów w mediach społecznościowych. Przez kilka dni piosenkarka disco polo nie mówiła jednak dokładnie, co się stało i dlaczego znalazła się pod opieką lekarzy. W końcu zdecydowała się jednak zdradzić szczegóły stanu swojego zdrowia.

Zaatakowała mnie jakaś beznadzieja bakteria, która wywołała bardzo dużą gorączkę i duszności. Na szczęście czuję się lepiej i jest bardzo dobrze — powiedziała w niedzielę wokalistka Piękni i Młodzi.

Wszystko na to wskazuje, że stan zdrowia Magdy Narożnej się poprawił. W poniedziałek gwiazda disco polo poinformowała, że wychodzi ze szpitala. To jednak nie koniec problemów zdrowotnych. Piosenkarka będzie kontynuowała leczenie w domu.

To już ostatnie zdjęcie z mojego pokoju szpitalnego w którym gościłam 6 dni. Oczywiście to nie koniec ale dalsze leczenie mogę kontynuować w domku. Dziękuje Wszystkim za pomoc w przetrwaniu. Byliście dla mnie ogromnym wsparciem — napisała i dodała zdjęcie ze szpitalnej sali.

Rozwód Magdy Narożnej i Dawida Narożnego z Piękni i Młodzi

W ostatnich dniach internet obiegły również informacje o rozwodzie Magdaleny i Dawida Narożnych z zespołu Piękni i Młodzi. Para poinformowała oficjalnie o rozstaniu za pomocą mediów społecznościowych.

Długo czekaliśmy z ta informacją, ale męczą nas ciągłe pytania. Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym. Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie, dopóki zdrowie nam na to pozwoli. Dziękujemy za wyrozumiałość! I prosimy nie oceniajcie nas — napisała Magda i Dawid.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń