Zamknij

Magda Narożna z Piękni i Młodzi w szpitalu. Gwiazda disco polo zdradziła, co jej dolega

Piotr Krajewski
01.07.2019 11:15
Magda Narożna Piękni i Młodzi w szpitalu gwiazda disco polo zdradziła co jej dolega
fot. Instagram

Magda Narożna trafiła do szpitala kilka dni temu. Stan zdrowia gwiazdy disco polo był na tyle poważny, że musiała być pod stałą opieką lekarzy. Piosenkarka zdecydowała się w końcu opowiedzieć, co jej dolega. Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi poinformowała o szczegółach stanu swojego zdrowia i wyznała, dlaczego trafiła do szpitala.

Magda Narożna z Piękni i Młodzi w szpitalu. Zdradziła, co jej dolega

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi trafiła do szpitala, o czym poinformowała fanów w mediach społecznościowych. Przez kilka dni piosenkarka disco polo nie mówiła jednak dokładnie, co się stało i dlaczego znalazła się pod opieką lekarzy. W końcu zdecydowała się jednak zdradzić szczegóły stanu swojego zdrowia.

Zaatakowała mnie jakaś beznadzieja bakteria, która wywołała bardzo dużą gorączkę i duszności. Na szczęście czuję się lepiej i jest bardzo dobrze — powiedziała w niedzielę wokalistka Piękni i Młodzi.

Wszystko na to wskazuje, że stan zdrowia Magdy Narożnej się poprawił. W poniedziałek gwiazda disco polo poinformowała, że wychodzi ze szpitala. To jednak nie koniec problemów zdrowotnych. Piosenkarka będzie kontynuowała leczenie w domu.

To już ostatnie zdjęcie z mojego pokoju szpitalnego w którym gościłam 6 dni. Oczywiście to nie koniec ale dalsze leczenie mogę kontynuować w domku. Dziękuje Wszystkim za pomoc w przetrwaniu. Byliście dla mnie ogromnym wsparciem — napisała i dodała zdjęcie ze szpitalnej sali.

Rozwód Magdy Narożnej i Dawida Narożnego z Piękni i Młodzi

W ostatnich dniach internet obiegły również informacje o rozwodzie Magdaleny i Dawida Narożnych z zespołu Piękni i Młodzi. Para poinformowała oficjalnie o rozstaniu za pomocą mediów społecznościowych.

Długo czekaliśmy z ta informacją, ale męczą nas ciągłe pytania. Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym. Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie, dopóki zdrowie nam na to pozwoli. Dziękujemy za wyrozumiałość! I prosimy nie oceniajcie nas — napisała Magda i Dawid.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK