Zamknij

Magda Narożna z Piękni i Młodzi w szpitalu. Gwiazda disco polo ma problemy ze zdrowiem

Piotr Krajewski
28.06.2019 10:33
Magda Narożna z Piękni i Młodzi trafiła do szpitala problemy zdrowotne gwiazdy disco polo
fot. Instagram

Magdalena Narożna to jedna z najpopularniejszych dziś gwiazd muzyki disco polo. Piosenkarka z zespołu Piękni i Młodzi trafiła do szpitala w Łomży. Sytuacja jest na tyle poważna, że wokalistka wciąż pozostaje pod opieką lekarzy. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych najnowsze informacje na temat stanu zdrowia.

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi trafiła do szpitala. Co się stało?

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi trafiła do szpitala w Łomży. Gwiazda disco polo poinformowała o swoich problemach zdrowotnych w środę za pomocą mediów społecznościowych. Opublikowała też zdjęcia ze szpitala.

Piosenkarka nie zdradziła jednak dokładnie, co się stało i co jej dolega. Wszystko jednak wskazuje na to, że stan zdrowia Magdaleny Narożnej jest poważny, ponieważ wciąż przebywa w szpitalu. W piątek artystka poinformowała, że czuje się lepiej.

Mogę powiedzieć tyle, że na pewno czuję się już lepiej, ale niestety lekarze postanowili, iż muszę zostać jeszcze w szpitalu — powiedziała.

Oznacza to, że najbliższe koncerty zespołu zostaną najprawdopodobniej odwołane.

Piękni i Młodzi: Magdalena Narożna i Dawid Narożny się rozwodzą 

W ostatnich dniach internet obiegły również informacje o rozwodzie Magdaleny i Dawida z zespołu Piękni i Młodzi. Para poinformowała oficjalnie o rozstaniu za pomocą mediów społecznościowych.

Długo czekaliśmy z ta informacją, ale męczą nas ciągłe pytania. Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym. Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie, dopóki zdrowie nam na to pozwoli. Dziękujemy za wyrozumiałość! I prosimy nie oceniajcie nas — napisała Magda i Dawid.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK