Zamknij

Maja Kapłon pilnie potrzebuje pomocy. Zbiórka na operację finalistki "The Voice of Poland"

Piotr Krajewski
25.10.2019 10:56
Maja Kapłon finalistka The Voice of Poland pilnie potrzebuje pomocy zbiórka na operację kręgosłupa
fot. Youtube

Maja Kapłon, finalistka „The Voice of Poland”, pilnie potrzebuje pomocy. Wokalista zespołu Maja i Dandysi uruchomiła specjalną zbiórkę, które ma na celu zebranie pieniędzy na skomplikowaną operację kręgosłupa w Nowym Jorku. Jej koszt wynosi jednak ponad 5 milionów złotych. „Pomóż mi znów stanąć na nogi” — Maja Kapłon poprosiła internautów o pomoc.

Maja Kapłon potrzebuje pomocy. Finalistka „The Voice of Poland” zbiera pieniądze na operację kręgosłupa

Maja Kapłon ma poważne problemy zdrowotne. Od urodzenia zmaga się ze skrzywieniem kręgosłupa i choruje na skoliozę. W ciągu swojego życiu przeszła kilkanaście operacji i spędziła wiele tygodni w szpitalach. Okazuje się, że stan 24-letniej wokalistki pogorszył się, a stalowy pręt podtrzymujący kręgosłup pękł.

Finalistka ósmej edycji „The Voice of Poland” jest zmuszona przejść bardzo poważną operację, jeżeli chce wrócić do zdrowia. Kosztuje ona jednak ponad 5 milionów złotych i musi zostać przeprowadzona za granicą. Maja Kapłon poprosiła internautów o pomoc i uruchomiła zbiórkę na stronie internetowej SięPomaga.pl.

Wszystko pokomplikowało się w tym roku, gdy pojawiły się problemy z oddychaniem i kłucie w klatce piersiowej. Po dłuższych spacerach zaczynało mnie boleć biodro, przez co nie mogłam spać po nocach — napisała Maja Kapłon i przyznała, że powodem kłopotów jest pęknięcie prętu.

Gwiazda „The Voice of Poland” i wokalistka zespołu Maja i Dandysi wyznała, że przez obecne problemy zdrowotne nie jest w stanie pracować i kontynuować swojej pasji, czyli śpiewania. Piosenkarka leży obecnie w łóżku.

Pierwszy raz w życiu po wielu koncertach, które zagrałam dla potrzebujących, bo dobrze wiem, jak to jest żyć w ciągłym ograniczeniu, ten pierwszy raz pomocy potrzebuję ja. Operacja w Nowym Jorku to moja jedyna szansa na normalne życie. Moje zdrowie wyceniono na ponad 5 milionów złotych. Pomóż mi znów stanąć na nogi, znów znaleźć się na ukochanej scenie — poprosiła Maja Kapłon w opisie zbiórki.

RadioZET.pl/siepomaga.pl/PK