Zamknij

Maja Kapłon przeszła pierwszą operację kręgosłupa. Jej mama pokazała nagranie [WIDEO]

Piotr Krajewski
02.03.2020 13:13
Maja Kapłon przeszła pierwszą operację kręgosłupa jej mama pokazała nagranie wideo
fot. Youtube screen

Maja Kapłon przeszła operację kręgosłupa w Stanach Zjednoczonych. Mama finalistki „The Voice of Poland” opublikowała nagranie, na którym widzimy piosenkarkę idącą z balkonikiem. Maja Kapłon już wkrótce przejdzie kolejną operację.

Maja Kapłon jest po pierwszej operacji kręgosłupa. Jej mama pokazała nagranie

Maja Kapłon jest już po pierwszej operacji kręgosłupa przeprowadzonej przez lekarzy w Nowym Jorku. Mama piosenkarki opublikowała w imieniu córki nagranie, na którym widzimy finalistkę „The Voice of Poland” idącą z balkonikiem w towarzystwie pracowników szpitala.

Wczesny ranek był dla Majeczki bardzo ciężki, ale teraz jak widać jest całkiem dobrze — napisała mama Mai Kapłon i pokazała wideo.

Jak poinformowała Małgorzata Kapłon, córka przechodzi obecnie badania płuc i serca. W poniedziałek lekarze zdecydują, kiedy Maja Kapłon przejdzie ostateczną operację kręgosłupa.

Maja Was ściska i mówi, że kocha! — czytamy we wpisie.

Maja Kapłon od urodzenia zmaga się ze skrzywieniem kręgosłupa i choruje na skoliozę. Przeszła już kilkanaście operacji. W ostatnich miesiącach stan wokalistki bardzo się pogorszył (pojawiły się m.in. problemy z oddychaniem), a stalowy pręt podtrzymujący kręgosłup pękł. 

Przez wiele tygodni finalistka „The Voice of Poland” zbierała pieniądze na skomplikowaną operację w USA. Pierwotnie jej koszt miał wynieść ponad 5 milionów złotych, ale amerykański szpital i tamtejsi lekarze stworzyli wstępny plan operacji, na podstawie którego ponownie obliczyli kwotę całej operacji. Okazało się, że kwota zebrana dzięki specjalnej internetowej zbiórce (blisko 2,9 miliona złotych) jest w stanie pokryć jej koszt.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK