Major Lazer i była gwiazda girlsbandu razem! Będzie hit na miarę „Lean On”? [WIDEO]

12.07.2017 10:56

Utwór „Lean On” był bez wątpienia jednym z największych przebojów lata 2015. Grupa Major Lazer chce powtórzyć wakacyjny sukces sprzed dwóch lat i prezentuje teledysk do nowego singla „Know No Better”. Pojawia się w nim kilku artystów, w tym Camila Cabello. Będzie hit?

Major Lazer i była gwiazda girlsbandu razem! Będzie hit na miarę „Lean On”? [WIDEO] fot. Youtube (majorlazer)

Zespół Major Lazer pracuje obecnie nad czwartym albumem studyjnym, na którym znajdzie się hitowe już „Cold Water” z Justinem Bieber i MØ. W czerwcu grupa wydała EP-kę z sześcioma nowymi utworami.

Wydawnictwo promuje piosenka „Know No Better”. Pojawiają się w niej raperzy Travis Scott i Quavo oraz Camila Cabello – była członkini amerykańskiego girlsbandu Fifth Harmony, znanego m.in. z utworu „Work From Home”.

Major Lazer: Trzech producentów połączyło siły

Projekt działa od 2009 roku. Mimo zmian w składzie, grupa radzi sobie w świecie muzycznym naprawdę dobrze. Producenci Diplo, Jillionaire i Walshy Fire tworzą wspólnie muzykę łączącą w sobie kilka gatunków, m.in. elektronikę, reggae, dancehall i hip-hop. Współpracowali z wieloma znanymi artystami. Do ich największych hitów należą wspomniane już „Lean On” i „Cold Water”, jak również „Powerful” z Ellie Goulding.

QUIZ: Jak dobrze znasz słynne teledyski? Rozpoznaj wideo po jednym kadrze!

QUIZ: Jak dobrze znasz słynne teledyski? Rozpoznaj wideo po jednym kadrze! fot. Youtube (MichaelJacksonVEVO, BritneySpearsVEVO)

RadioZET.pl/PK

Oceń