Zamknij

Małgorzata Kożuchowska nagrywa płytę. Wyda album z piosenkami dla dzieci

Piotr Krajewski
21.05.2019 13:43
Małgorzata Kożuchowska nagrywa płytę wyda album z piosenkami dla dzieci
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych aktorek. Okazuje się, że gwiazda chce spróbować swoich sił w innej branży artystycznej. 48-latka pracuje obecnie nad płytą. Aktorka postanowiła nagrać album z piosenkami dla dzieci.

Małgorzata Kożuchowska zostanie piosenkarką? Popularna aktorka potwierdziła w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”, że nagrywa płytę. Zdradziła nawet kilka szczegółów dotyczących nadchodzącego wydawnictwa.

Będzie to album z piosenkami i kołysankami dla dzieci. Jak sama przyznała, wzięcie udziału w tego typu projekcie było jej wielkim marzeniem. Płytę tworzy wspólnie z przyjaciółką Joanną Dark. Data premiery krążka pozostaje na ten moment nieznana.

 Jestem Aśce bardzo wdzięczna, że zaprosiła mnie do tego projektu, bo to było moje takie ciche, bardzo skryte marzenie, a szczególnie gorące, od momentu, kiedy zostałam mamą — powiedziała aktorka i zdradziła, że kołysanki, które znajdą się na albumie, śpiewała swojemu synkowi Janowi Franciszkowi.

Małgorzata Kożuchowska przyznała, że w przeszłości sama szukała płyt z ładną muzyką dla dzieci. Z jej obserwacji wynika, że znalezienie w Polsce albumu z klasycznie zaśpiewanymi kołysankami nie jest wcale proste.

Co ciekawe, to nie pierwsze doświadczenie aktorki z nagrywaniem muzyki. W 2006 roku pojawił się jej minialbum zatytułowany „W Futrze”, który ukazał się w formie dodatku do magazynu „Elle”. Na płycie znalazło się pięć piosenek. W 2010 roku Kożuchowska nagrała też duet z Radzimirem Dębskim.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/Dzień Dobry TVN, muzotakt.pl/PK