Zamknij

Małgorzata Ostrowska choruje na boreliozę. Zaraziła się we własnym ogrodzie

15.06.2020 10:20
Małgorzata Ostrowska choruje na boreliozę zaraziła się we własnym ogrodzie
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Ostrowska choruje na boreliozę. Znana piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych. 62-letnia artystka przyznała, że zaraziła się boreliozą w swoim ogrodzie.

Małgorzata Ostrowska ma boreliozę. Zaraziła się we własnym ogrodzie

Małgorzata Ostrowska ma boreliozę. Popularna wokalistka to kolejna znana polska gwiazda, która publicznie wyznała, że zmaga się z tą ciężką chorobą. Wcześniej powiedzieli już o tym m.in. Barbara Kurdej-Szatan czy Paweł Stasiak.

Od wielu tygodni 62-letnia piosenkarka chętnie dzieli się z fanami krótkimi nagraniami, na których opowiada, co u niej słychać. Na najnowszym filmiku Małgorzata Ostrowska postanowiła pokazać fanom swój piękny ogród.

Nuda, nuda, pandemiczna nuda. Ja już jestem tak zamrożona jak sopel lodu. Hibernatus to przy mnie jest pikuś. Mrożę się, mrożę i czekam. Na szczęście jest jeszcze ten mój kochany ogród… — powiedziała artystka.

Okazuje się, że to właśnie w przydomowym ogrodzie Małgorzata Ostrowska zaraziła się boreliozą. Gwiazda zmaga się z chorobą już od kilku lat.

Mój ogród jest koszony. Oczywiście oglądam te wszystkie przepiękne ekologiczne trawniki i łąki, ale… Ja w tym moim pięknym ogrodzie swego czasu przyjęłam na siebie kilkadziesiąt kleszczy w jednym roku, co zaobfitowało „cudowną” boreliozą. W związku z tym w tej chwili już pokornie koszę trawę jak tylko urośnie. Myślę, że do wszystkich trendów niezwykle ważnych i ekologicznych należy podchodzić z rozsądkiem, co czynię. Idę więc odpalić moją kosiarkę — wyznała.

Nietypowe objawy boreliozy – na co trzeba zwrócić uwagę?

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl