Zamknij

„Małomiasteczkowy Cover Ciążowy”: nowa parodia hitu Dawida Podsiadło [WIDEO]

Redakcja
08.02.2019 14:23
Małomiasteczkowy Cover Ciążowy parodia hitu Dawida Podsiadło wideo
fot. Youtube (mama lama)

Piosenki Dawida Podsiadło są chętnie parodiowane przez wielu youtuberów. Teraz przyszła pora na parodię hitu „Małomiasteczkowy” w wykonaniu dwóch dziewczyn z kanału „Mama Lama”. Swoją przeróbkę nazwały „Małomiasteczkowy Cover Ciążowy”, a opowiadają w niej o zmaganiach kobiet w ciąży.

„Małomiasteczkowy Cover Ciążowy”: nowa parodia hitu Dawida Podsiadło

Parodia „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło w wykonaniu dziewczyn z kanału „Mama Lama” to nowy hit internetu. Dwie youtuberki postanowiły przerobić wielki przebój 2018 roku i nazwały go „Małomiasteczkowy Cover Ciążowy”. Stworzyły parodię piosenki Dawida Podsiadło z zupełnie nowym tekstem, w którym żartobliwie opowiadają o problemach i zmaganiach kobiet w  ciąży.

ZOBACZ TEŻ:  Parodia „Nie ma fal” Dawida Podsiadło. Przeróbka „Falafel” podbija internet [WIDEO]

Mamy nadzieję, że spodoba się głównym zainteresowanym — mamom w stanie błogosławionym, ale także wszystkim pozostałym — napisały twórczynie parodii.

„Małomiasteczkowy Cover Ciąży” został niezwykle ciepło przyjęty przez internautów. Parodię hitu Dawida Podsiadło obejrzano już ponad 100 tysięcy razy. Nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy.

„To się nie nudzi”, „genialny cover”, „Dawid, czy ty to widzisz?!? Laski rozwaliły system!”, „najlepsza reklama ciąży” — można przeczytać pod nagraniem na YouTube.

„Mama Lama” to popularny kanał w serwisie YouTube, który jest skierowany do matek. Prowadzą go dwie mamy oraz przyjaciółki Ola i Ania. Ich wszystkie nagrania obejrzano ponad 4 miliony razy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK