Zamknij

Mam Talent: 10-latka zaśpiewała „Shallow” lepiej niż Lady Gaga? Popłakała się po występie [WIDEO]

03.06.2020 12:12
Mam Talent 10-latka zaśpiewała Shallow lepiej niż Lady Gaga popłakała się po występie wideo
fot. Youtube

Roberta Battaglia to 10-latka, której występem w „Mam Talent” zachwycają się całe Stany Zjednoczone. Dziewczynka zaśpiewała w programie nagrodzony Oscarem przebój „Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera. Jej niesamowity wokal zszokował widzów i jurorów, a 10-latka nie wytrzymała ogromnych emocji i popłakała się po występie.

Mam Talent: Roberta Battaglia śpiewa Shallow. Niesamowity występ 10-latki

Roberta Battaglia zachwyciła jurorów i widzów swoim występem w amerykańskim „Mam Talent”. 10-latka zmierzyła się z niezwykle wymagającym utworem „Shallow”, piosence Lady Gagi i Bradleya Coopera, która zdobyła Oscara.

Wokal 10-letniej Roberty wprawił jurorów w osłupienie. Pod ogromnym wrażeniem była m.in. Sofia Vergara, aktorka znana z popularnego serialu „Współczesna rodzina”.

— Co za dojrzały głos — powiedziała zachwycona jurorka.

Owacje na stojąco bardzo wzruszyły młodą uczestniczkę. Dziewczynka nie mogła opanować emocji i popłakała się tuż po występie.

— Masz 10 lat. To wręcz niemożliwe śpiewać tak w wieku 10 lat — dodała Vergara, a chwile później wcisnęła słynny „złoty przycisk”, dzięki któremu Roberta Battaglia awansowała automatycznie do odcinków na żywo.

Poniżej możecie zobaczyć niesamowity występ Roberty Battaglii z piosenką „Shallow”.

RadioZET.pl/PK