Zamknij

Mam Talent: 14-latek zaśpiewał przebój Queen i zszokował jurorów. Freddie byłby dumny? [WIDEO]

21.07.2021 12:33
Dylan Zangwill
fot. Youtube screen

Dylan Zangwill wygra „Mam Talent”? Zaledwie 14-letni uczestnik zachwycił na castingu do najnowszej amerykańskiej edycji programu. Nastolatek postanowił zmierzyć się z jednym z legendarnych przebojów grupy Queen. Jurorzy byli w szoku, kiedy usłyszeli wokal Dylana.

Mam Talent wciąż cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, gdzie trwa obecnie szesnasta już edycja programu.

Talent show często obfituje w niesamowite występy wokalne. Ostatnio na castingu pojawił się zaledwie 14-letni Dylan Zangwill, który zaśpiewał hit „Somebody to Love” zespołu Queen. Jurorzy nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli.

Mam Talent: wstrząsająca historia uczestniczki. Na jej oczach zamordowano rodziców [WIDEO]

Mam Talent: 14-letni Dylan Zangwill zaśpiewał przebój Queen. Jurorzy w szoku

Dylan Zangwill to kolejny niesamowity uczestnik, który zachwycił w najnowszej amerykańskiej edycji „Mam Talent”.

14-latek może pochwalić się niesamowitym talentem wokalnym. Świetnie poradził sobie z przebojem „Somebody to Love”, jednym z najpopularniejszych utworów z repertuaru Queen. Zangwill nie tylko zaśpiewał słynny hit, ale także zagrał go na żywo na keyboardzie.

Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem. Nastolatek otrzymał owacje na stojąco i mnóstwo pozytywnych komentarzy.

– To było spektakularne – stwierdziła Sofia Vergara.

Internauci już wróżą Dylanowi ogromny sukces w „Mam Talent” i wielką karierę w przyszłości. Warto dodać, że nastolatek już pracuje nad własną muzyką. Potrafi grać na wielu instrumentach, a jego największymi inspiracjami muzycznymi są The Beatles, Queen, David Bowie, Greta Van Fleet czy Led Zeppelin.

RadioZET.pl/hollywoodlife.com