Zamknij

Mam Talent: rockowy cover „Bad Romance”. Takiej wersji hitu Lady Gagi nie słyszeliście [WIDEO]

16.07.2020 11:22
Jesse Kramer Bad Romance Lady Gaga
fot. Youtube

„Bad Romance” Lady Gagi to jeden z największych hitów pierwszej dekady XXI wieku. Piosenka podbiła listy przebojów na całym świecie i na stałe zapisała się w historii współczesnego popu. Nic więc dziwnego, że kolejni artyści uwielbiają ją coverować. Jesse Kramer, uczestnik amerykańskiego „Mam Talent”, zaprezentował rockową wersję „Bad Romance”.

Lady Gaga ma na swoim koncie mnóstwo hitów, ale to właśnie „Bad Romance” jest uznawany za jedną z najważniejszych piosenek w jej dotychczasowej karierze.

Przebój z 2009 roku, promujący multiplatynowy album „The Fame Monster”, nie tylko zdobył szczyty list przebojów w ponad 20 krajach i sprzedał się w ponad 12 milionach egzemplarzy, ale także zgarnął dwie prestiżowe nagrody Grammy. Nie można nie wspomnieć o słynnym teledysku do „Bad Romance”, który został uznany przez magazyn Billbord za najlepszy wideoklip XXI wieku.

Lady Gaga na koncercie w 2006 roku. Nigdy byście jej nie poznali [WIDEO]

Mam Talent: Bad Romance Lady Gagi w rockowej wersji. Cover Jesse’ego Kramera

„Bad Romance” doczekał się wielu coverów. W najnowszej edycji amerykańskiegoMam Talent pojawił się rockowy wokalista Jesse Kramer, który zaskoczył widzów intrygującą wersją hitu Lady Gagi.

Nietypowa aranżacja popowego przeboju zrobiła ogromne wrażenie na jurorach. Jesse Kramer awansował do kolejnego etapu „Mam Talent”, a jego castingowy występ obejrzano w internecie już ponad 1,3 miliona razy.

Jego wokal jest obłędny — zachwycają się internauci.