Zamknij

Mam Talent: Chris Klafford w coverze "Imagine" Johna Lennona. Niesamowity występ [WIDEO]

Piotr Krajewski
12.07.2019 13:57
Mam Talent Chris Klafford śpiewa Imagine Johna Lennona niesamowity występ cover wideo
fot. Youtube (Americas Got Talent)

Chris Klafford pojawił się na castingu do „Mam Talent” i zaśpiewał „Imagine” Johna Lennona. Występ Szweda zrobił ogromne wrażenie na jurorach i wzruszył do łez siedzącą w studiu publiczność. Okazuje się, że 30-letni uczestnik brał już udział w talent show. W 2017 roku wygrał „Idola” w Szwecji.

Mam Talent: niesamowity występ Chris Klafforda. Zaśpiewał „Imagine” Johna Lennona

Chris Klafford to najnowsza sensacja amerykańskiego „Mam Talent”. Jego castingowy występ z przebojem „Imagine” Johna Lennona zszokował widzów. Internauci z całego świata zachwycają się niebywałym talentem wokalnym 30-letniego Szweda. Nagranie z castingu obejrzano już ponad 8 milionów w serwisie YouTube.

>> Polak gwiazdą amerykańskiego "Mam Talent". Niesamowity występ 18-latka [WIDEO]

„Imagine” w wykonaniu Klafforda zrobiło tak duże wrażenie na publiczności, że niektóre osoby nie były w stanie powstrzymać łez. Podobnie zresztą jak jurorzy, którzy zachwycali się jego emocjonalną interpretacją legendarnej piosenki Lennona.

Czułam twoje serce, czułam twoją pasję. Tym właśnie jest sztuka — powiedziała uczestnikowi jedna z jurorek.

Chris Klafford bez najmniejszych problemów awansował do kolejnego etapu „Mam Talent”. Okazuje się, że udział w talent show nie jest niczym nowym dla Szweda. W 2017 roku muzyk wziął udział w szwedzkiej wersji programu „Idol”. Zachwycił skandynawskich widzów i wygrał całą edycję. 30-latek wydał dotąd kilka singli, w tym utwór „Treading Water”, który cieszył się dużym zainteresowaniem w Szwecji.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK