Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mam Talent: Emanne Beasha sensacją programu. 10-latka śpiewa operowo [WIDEO]

08.08.2019 13:57

Emanne Beasha podbija amerykański „Mam Talent”. 10-letnia dziewczynka, która śpiewa operowo, zrobiła furorę swoim niesamowitym występem i awansowała automatycznie do odcinków finałowych nowej edycji.

Mam Talent Emanne Beasha sensacją programu 10latka śpiewa operowo WIDEO fot. Youtube

Mam Talent: Emanne Beasha śpiewa operowo. 10-latka robi furorę w programie

Emanne Beasha to prawdziwa sensacja „Mam Talent” w Stanach Zjednoczonych. Widzowie i jurorzy są oczarowani niesamowitym operowym głosem nastolatki.

Dziewczynka ma zaledwie 10 lat i może pochwalić się fenomenalnym wokalem, który niektórzy internauci zdążyli już porównać do głosów najsłynniejszych diw operowych na świecie. Wszystko wskazuje na to, że Emanne ma przed sobą wielką przyszłość.

Uczestniczka „Mam Talent” zrobiła furorę w ostatnim odcinku programu. 10-latka zaśpiewała utwór „Caruso” i dostała owacje na stojąco. Jej występ zachwycił również gościa specjalnego Jaya Leno — słynnego amerykańskiego komika. Znany prezenter telewizyjny postanowił wcisnąć tzw. złoty przycisk i tym samym Emanne Beasha awansowała automatycznie do odcinków na żywo.

Polak w amerykańskim „Mam Talent”: Marcin Patrzałek

W najnowszym sezonie amerykańskiego „Mam Talent” jedną z gwiazd jest Marcin Patrzałek. 18-letni Polak pojawił się niedawno w kolejnym odcinku programu, gdzie znów zachwycił widzów i jurorów swoją niesamowitą grą na gitarze. Po kolejnym występie Marcina Patrzałka w „Mam Talent” w USA jedna z jurorek stwierdziła, że Polak może wygrać cały program.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi