Zamknij

Mam Talent: niewidomy Kodi Lee zwycięzcą programu. 23-latek wzruszył do łez [WIDEO]

Piotr Krajewski
23.09.2019 14:42
Mam Talent Kodi Lee niewidomy uczestnik z autyzmem wygrał w finale wzruszył do łez wideo
fot. Youtube screen

Kodi Lee wygrał czternastą edycję amerykańskiego „Mam Talent”. Finałowy występ niewidomego wokalisty, który cierpi na autyzm, wzruszył zarówno jurorów, jak i miliony Amerykanów przed telewizorami. W finale Kodi Lee zaśpiewał na scenie z Leoną Lewis.

Mam Talent: niewidomy Kodi Lee wygrał cały program

Kodi Lee w wielkim stylu wygrał „Mam Talent”. W wielkim finale czternastej już edycji 23-letni niepełnosprawny artysta dał niezwykle emocjonalny występ na fortepianie z utworem „You Are the Reason”. Na scenie towarzyszyła mu Leona Lewis, brytyjska wokalistka i autorka wielkiego przeboju „Bleeding Love”. Tuż po zakończeniu Amerykanin dostał owacje na stojąco, a wiele osób nie potrafiło ukryć łez wzruszenia.

Przez całą edycję zarówno jurorzy, jak i widzowie zachwycali się niesamowitym talentem niepełnosprawnego Kodiego Lee. 23-latek jest niewidomy i cierpi na autyzm. Niepełnosprawność nie przeszkadza mu jednak w spełnianiu pasji i szlifowaniu muzycznego talentu. Jak przyznała jego mama, która towarzyszyła synowi na scenie, muzyka niejednokrotnie uratowała mu życie.

Występ Kodiego Lee na castingu stał się internetowym hitem, który obejrzano niemal 50 milionów razy w serwisie YouTube. Zaprezentował wtedy cover słynnego utworu „A Song For You” Donny’ego Hathawaya.

RadioZET.pl/PK