Zamknij

Nightbirde wycofuje się z "Mam Talent". Uczestniczka walczy ze śmiertelną chorobą

03.08.2021 12:58
Nightbirde w Mam Talent Jane Marczewski
fot. Youtube screen / America's Got Talent

Jane Marczewski, uczestniczka "Mam Talent" zdecydowała się wycofać z programu. Piosenkarka o pseudonimie Nightbirde podbiła serca jurorów i widzów swoim występem na castingu, który obejrzano ponad 30 milionów razy w internecie. 30-latce zmaga się jednak z nowotworem i nie jest w stanie kontynuować przygody w programie. Ujawniła, jak się obecnie czuje.

"Mam Talent" słynie z wielu utalentowanych uczestników, którzy świetnie śpiewają. Występy niektórych z nich biją rekordy popularności i osiągają miliony wyświetleń w internecie.

Tak było w przypadku Jane Marczewski, wokalistki o pseudonimie Nighbirde. Uczestniczka pojawiła się na castingu do "Mam Talent" pomimo walki z nowotorem. Jej występ zachwycił jurorów, którzy wcisnęli nawet złoty przycisk. Niestety, ciężka choroba nie pozwoliła kontynuować wokalistce udziału w programie.

Nightbirde w Mam Talent. Jane Marczewski rezygnuje z programu przez nowotwór

Jane Marczewski jest śmiertelnie chora. Uczestniczka o pseudonimie Nighbirde podjęła decyzję o wycofaniu się z "Mam Talent". Ciężka choroba uniemożliwia wokalistce dalszy udział w programie mimo że miała zapewniony awans do odcinków na żywo.

Od czasu przesłuchania stan mojego zdrowia pogorszył się, a walka z rakiem wymaga ode mnie całej energii i uwagi. Z przykrością informuje, że nie będę mogła kontynuować udziału w tym sezonie. Życie nie zawsze daje wytchnienie tym, którzy na to zasługują, ale już o tym wiedzieliśmy. Dziękuję wam za całe wsparcie, to wiele dla mnie znaczy. Pozostańcie ze mną, niedługo będzie ze mną lepiej. Planuję moją przyszłość, nie swoją spuściznę. Trochę poobijana, ale nadal mam marzenia – napisała uczestniczka.

Mam Talent: Jane Marczewski Nightbirde walczy z rakiem

Jane Marczewski ujawniła na castingu "Mam Talent", iż zmaga się z rakiem. Nowotwór jest w tak zaawansowanym stadium, że lekarze dają piosenkarce zaledwie dwa procent szans na wyleczenie.

Kiedy robiłam ostatnie badania, miałam nowotwór w płucach, kręgosłupie oraz wątrobie – powiedziała jurorom.

RadioZET.pl/billboard.com