Zamknij

Mam Talent: 10-latek zaśpiewał hit Celine Dion i zszokował jurorów. Występ podbija sieć [WIDEO]

14.06.2021 11:15
Peter Rosalita
fot. Youtube screen (America's Got Talent)

Peter Rosalita to sensacja amerykańskiego „Mam Talent”. 10-latek pojawił się na castingu do najnowszej edycji i zszokował jurorów swoim niesamowitym wokalem. Za swój występ z przebojem „All By Myself” Celine Dion otrzymał owacje na stojąco. Czy Peter Rosalita wygra „Mam Talent”?

Mam Talent to jeden z najpopularniejszych talent show na całym świecie. Program cieszy się także dużym zainteresowaniem w Polsce, gdzie już wkrótce zobaczymy nową edycję – w roli prowadzącego po raz pierwszy zobaczymy Michała Kempę, który zastąpił Szymona Hołownię.

Peter Rosalita, uczestnik amerykańskiego „Mam Talent”, podbija internet swoim występem. Zaledwie 10-letni wokalista dał niesamowity popis wokalny w utworze „All By Myself” Celine Dion i oczarował jurorów.

Zobacz także: To on zastąpi Agustina Egurrolę w "Mam talent". Sprawdzi się w roli jurora?

Mam Talent: Peter Rosalita gwiazdą internetu. 10-latek zaśpiewał hit Celine Dion

Peter Rosalita robi furorę w internecie swoim występem w amerykańskim „Mam Talent”. Urodzony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Filipińczyk pojawił się na castingu do szesnastej edycji programu.

10-latek zaśpiewał utwór „All By Myself” Erika Carmena, który stał się wielkim przebojem w wykonaniu Celine Dion. Mało kto jednak się spodziewał, że młody uczestnik zaprezentuje tak niesamowity wokal. Jurorzy i publiczność nie kryli zdziwienia, a Peter otrzymał owacje na stojąco i przeszedł do kolejnego etapu.

To był niesamowity występ. W trakcie przesłuchania miałem gęsią skórkę. Masz niesamowity głos, niesamowitą osobowość i niesamowitą energię. Wszyscy się w tobie zakochają po tym występie – powiedział Simon Cowell.

Słynny juror nie pomylił się. Występ Petera Rosality bije rekordy popularności w internecie. Obejrzano go już ponad 5 milionów razy w serwisie YouTube.

Zobacz także: "Mam talent": Śmiertelnie chora uczestniczka wzruszyła występem jurorów [WIDEO]