Zamknij

Mam Talent: 10-latek zaśpiewał hit Whitney Houston i dostał owacje na stojąco. Wygra? [WIDEO]

11.08.2021 11:01
Peter Rosalita Mam Talent
fot. Youtube screen / America's Got Talent

Peter Rosalita wygra "Mam Talent"? 10-latek jest jedną z największych sensacji najnowszej amerykańskiej edycji programu. W ćwierćfinale młody wokalista zaśpiewał przebój "I Have Nothing" Whitney Houston i po raz kolejny zszokował wszystkich swoim wokalem. Otrzymał owacje na stojąco.

" Mam Talent" to program, który podbił serca nie tylko polskich widzów. Talent show wciąż cieszy się ogromną popularnością również w Stanach Zjednoczonych, gdzie właśnie trwa szesnasta już edycja.

Jednym z najpopularniejszych uczestników jest Peter Rosalita, zaledwie 10-letni wokalista, który może pochwalić się niesamowitym wokalem w tak młodym wieku. Jego występ z piosenką "I Have Nothing" Whitney Houston już robi furorę w internecie.

Zobacz także:  Nightbirde wycofuje się z "Mam Talent". Uczestniczka walczy ze śmiertelną chorobą

10-latek gwiazdą "Mam Talent". Peter Rosalita zaśpiewał hit Whitney Houston

Peter Rosalita wygra "Mam Talent"? Zaledwie 10-letni Filipińczyk, który urodził się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, staje się jednym z głównych faworytów do zwycięstwa po swoim świetnym występie w ćwierćfinale.

10-latek zaśpiewał legendarny przebój Whitney Houston i trzeba przyznać, że bez problemu poradził sobie z tak trudnym utworem jak "I Have Nothing". Rosalita otrzymał owacje na stojąco zarówno od publiczności, jak również od wszystkich jurorów, którzy byli zszokowani dojrzałym wokalem chłopca.

"Jesteś niesamowity, Whitney Houston byłaby z ciebie dumna", "Zapierasz dech w piersiach. Wciąż nie mogę uwierzyć, że ten głos wydobył się z ciebie" – mówiły jurorki, Heidi Klum i Sofia Vergara.

Ćwierćfinałowy występ Petera Rosality w "Mam Talent" już podbija internet i może powtórzyć sukces nagrania 10-latka z castingu. Wcześniejsze wideo obejrzano blisko 8 milionów razy w serwisie YouTube.

RadioZET.pl/etcanada.com