Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mam Talent: 15-letnia Amanda Mena zrobiła furorę na castingu [WIDEO]

20.06.2018 15:14

Amanda Mena wywołała niemałe poruszenie na castingu do nowej edycji amerykańskiego „Mam Talent”. 15-latka zaśpiewała przebój z repertuaru legendarnej Arethy Franklin. Jej występ zrobił ogromne wrażenie na publiczności i jurorach.

Amanda Mena America's Got Talent 2018 fot. Youtube (America's Got Talent)

Amanda Mena kolejną sensacją 13. sezonu „America's Got Talent”, czyli amerykańskiej wersji popularnego w Polsce programu „Mam Talent”.

Na castingu zmierzyła się z „(You Make Me Feel Like) A Natural Woman”, słynną piosenką legendy soulu Arethy Franklin. Jej wokal zszokował jurorów i zgromadzoną na widowni publiczność.

ZOBACZ TEŻ: WYSTĘP ROKU? Nowa sensacja „Mam Talent”. Ta 13-latka dostała owacje na stojąco! [WIDEO]

15-latka opowiedziała także o swoich problemach w dzieciństwie. W wieku 4 lat urodzona na Dominikanie dziewczynka przeprowadziła się razem z mamą do Stanów Zjednoczonych. Przez wiele lat była prześladowana w szkole, ponieważ nie znała języka angielskiego. Przyznała jednak, że właśnie muzyka pomogła jej przetrwać trudny i bolesny czas.

Występ Amandy Meny szczególnie spodobał się Mel B. Jurorka zdecydował się wcisnąć słynny „złoty przycisk”, dzięki któremu 15-latka automatycznie awansowała do odcinków na żywo tamtejszego „Mam Talent”.

Okazuje się jednak, że Amanda Mena ma już doświadczenie w programach talent show. W 2014 roku zwyciężyła jako 11-latka w „La Voz Kids”, hiszpańskiej wersji programu „The Voice Kids”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń