Rewelacyjna 15-latka sensacją „Mam Talent”. Heidi Klum wcisnęła złoty przycisk! [WIDEO]

11.07.2018 10:45

Makayla Phillips to kolejna śpiewająca uczestniczka, która zachwyciła podczas castingu do amerykańskiego „Mam Talent”. Jej wykonanie piosenki „Warrior” Demi Lovato zrobiło ogromne wrażenie na Heidi Klum. Jurorka wcisnęła złoty przycisk i wysłała 15-latkę prosto do odcinków na żywo.

Makayla Phillips America's Got Talent fot. Youtube (America's Got Talent)

Nowa edycja „America's Got Talent”, czyli amerykańska wersja popularnego w Polsce programu „Mam Talent”, obfituje w wokalne talenty. Na castingu pojawiło się już wielu zdolnych wokalistów, których występy robią furorę w internecie.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje zwycięzca „Mam Talent”. Miał tylko 42 lata!

Wygląda na to, że Makayla Phillips może być kolejną sensacją „Mam Talent”. 15-letnia dziewczyna zaśpiewała emocjonalną balladę „Warrior” z repertuaru Demi Lovato. Jej wokal zrobił ogromne wrażenie na jurorach, a zwłaszcza na Heidi Klum. Niemiecka modelka zdecydowała się nawet wcisnąć słynny „złoty przycisk”, dzięki któremu nastolatka automatycznie awansowała do odcinków na żywo.

Chyba znalazłam zwyciężczynię — krzyknęła Heidi Klum po występie Makayla Phillips.

W trakcie castingów do nowego sezonu amerykańskiego „Mam Talent” zaprezentowali się już m.in. śpiewająca niczym Whitney Houston Glennis Grace i 13-letnia Courtney Hadwin, której występ obejrzano już ponad 35 milionów razy w internecie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń