Zamknij

Rewelacyjna 15-latka sensacją „Mam Talent”. Heidi Klum wcisnęła złoty przycisk! [WIDEO]

Redakcja
11.07.2018 10:45
Makayla Phillips America's Got Talent
fot. Youtube (America's Got Talent)

Makayla Phillips to kolejna śpiewająca uczestniczka, która zachwyciła podczas castingu do amerykańskiego „Mam Talent”. Jej wykonanie piosenki „Warrior” Demi Lovato zrobiło ogromne wrażenie na Heidi Klum. Jurorka wcisnęła złoty przycisk i wysłała 15-latkę prosto do odcinków na żywo.

Nowa edycja „America's Got Talent”, czyli amerykańska wersja popularnego w Polsce programu „Mam Talent”, obfituje w wokalne talenty. Na castingu pojawiło się już wielu zdolnych wokalistów, których występy robią furorę w internecie.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje zwycięzca „Mam Talent”. Miał tylko 42 lata!

Wygląda na to, że Makayla Phillips może być kolejną sensacją „Mam Talent”. 15-letnia dziewczyna zaśpiewała emocjonalną balladę „Warrior” z repertuaru Demi Lovato. Jej wokal zrobił ogromne wrażenie na jurorach, a zwłaszcza na Heidi Klum. Niemiecka modelka zdecydowała się nawet wcisnąć słynny „złoty przycisk”, dzięki któremu nastolatka automatycznie awansowała do odcinków na żywo.

Chyba znalazłam zwyciężczynię — krzyknęła Heidi Klum po występie Makayla Phillips.

W trakcie castingów do nowego sezonu amerykańskiego „Mam Talent” zaprezentowali się już m.in. śpiewająca niczym Whitney Houston Glennis Grace i 13-letnia Courtney Hadwin, której występ obejrzano już ponad 35 milionów razy w internecie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK