Zamknij

Mam Talent: matka i córka zaśpiewały razem. Popłakały się w trakcie występu [WIDEO]

15.09.2020 10:22
Honey Sammy Mam Talent
fot. Youtube screen

Honey i Sammy to gwiazdy brytyjskiego „Mam Talent”. Wokalny występ matki i córki na castingu tak spodobał się jurorom, że dzięki złotemu biletowi para trafiła automatycznie do odcinków na żywo. Jak Honey i Sammy poradziły sobie w kolejnym etapie? Zobaczcie występ matki i córki.

Mam Talent to jeden z najpopularniejszych programów talent show na świecie. Format od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem także w Wielkiej Brytanii.

W czternastej już edycji brytyjskiego „Mam Talent” pojawił się zaskakujący muzyczny duet, który tworzą matka i córka. Honey i Sammy wystąpiły ostatnio w półfinale programu, gdzie trafiły za sprawą słynnego złotego przycisku.

Sanah brała kiedyś udział w "Mam Talent" i "The Voice of Poland". Jak jej poszło?

Honey i Sammy w Mam Talent: matka i córka razem na scenie programu

Honey i Sammy są jednymi z najpopularniejszych uczestniczek nowej edycji „Mam Talent” w Wielkiej Brytanii. To także jeden z najbardziej oryginalnych duetów w historii programu, ponieważ rzadko zdarza się, aby na scenie talent show można było zobaczyć matkę i córkę, które razem śpiewają.

Honey i Sammy trafiły do półfinału automatycznie. Wszystko za sprawą złotego przycisku, który wcisnęła w trakcie castingu jurorka Amanda Holden. Castingowy występ matki i córki stał się hitem internetu. W serwisie Youtube obejrzano go ponad 10 milionów razy.

W miniony weekend odbył się drugi półfinał brytyjskiego „Mam Talent” z udziałem Honey i Sammy. Podczas występu z piosenką "You Are The Reason" Caluma Scotta nie zabrakło ogromnych emocji, a matka i córka nie kryły łez wzruszenia. Pod ogromnym wrażeniem byli także jurorzy.

Marzę, żeby zaśpiewać kiedyś w ten sposób ze swoją córką. To piękne doświadczenie, które dzielicie wspólnie. Bardzo mi się podobało — powiedziała jurorka i piosenkarka Alesha Dixon.

Mimo udanego występu i świetnych opinii jurorów Honey i Sammy nie zdołały awansować do wielkiego finału „Mam Talent”.