Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mam Talent: niesamowity występ niewidomego uczestnika z autyzmem [WIDEO]

31.05.2019 12:06

„Mam Talent” to jeden z najpopularniejszych programów talent show na świecie. W USA wystartowała właśnie nowa edycja. Na scenie zaprezentował się niepełnosprawny Kodi Lee, który zaśpiewał i zagrał utwór na fortepianie. Niesamowity występ niewidomego uczestnika z autyzmem zrobił ogromne wrażenie na jurorach i widzach.

Mam Talent niewidomy uczestnik Kodi Lee z autyzmem wzruszył jurorów do łez WIDEO fot. Youtube screen

Kodi Lee w Mam Talent: niesamowity występ niewidomego uczestnika z autyzmem

Kodi Lee pojawił się na castingu do nowej edycji amerykańskiego „Mam Talent”. 22-latek nie widzi i cierpi na autyzm. Niepełnosprawność nie przeszkadza mu jednak w spełnianiu pasji i szlifowaniu muzycznego talentu. Jak przyznała jego mama, która towarzyszyła synowi na scenie, muzyka niejednokrotnie uratowała mu życie.

Na castingu uczestnik zaprezentował cover słynnego utworu „A Song For You” Donny’ego Hathawaya. Kodi Lee nie tylko fenomenalnie zaśpiewał kultowy przebój, ale również zagrał go na fortepianie.

Występ zszokował jurorów i widzów, którzy wstali z miejsc. Uczestnik dostał owacje na stojąco, a jedna z jurorek wcisnęła złoty przycisk. Oznacza to, że Kodi Lee automatycznie awansował do finałowych odcinków.

Talentem 22-latka zachwycają się także internauci. Nagranie z występu bije rekordy popularności w sieci. W ciągu zaledwie kilku dni obejrzano je ponad 17 milionów razy w serwisie YouTube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń