Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Śpiewający ksiądz w brytyjskim „Mam Talent”. Jego występ hitem sieci! [WIDEO]

26.04.2018 10:15

Ojciec Ray Kelly to proboszcz z Irlandii, który postanowił spróbować swoich sił w brytyjskiej edycji „Mam Talent”. Na castingu zaśpiewał nietypową wersję przeboju „Everybody Hurts” nieistniejącej już grupy R.E.M. Jego występ zszokował jurorów, publiczność i internautów, którzy zachwycają się śpiewającym księdzem.

Britain's Got Talent fot. Youtube (Britain's Got Talent)

Śpiewający ksiądz w brytyjskim „Mam Talent”

Ojciec Ray Kelly, irlandzki ksiądz, od kilku dni robi furorę w internecie. Wszystko za sprawą jego udziału w dwunastej już edycji „Britain's Got Talent”. Proboszcz postanowił zaprezentować swój wokalny talent. W trakcie castingu wykonał „Everybody Hurts”, wielki przebój lat dziewięćdziesiątych nagrany przez zespół R.E.M.

Występ 65-letniego duchownego spotkał się z niezwykle pozytywną reakcją. Nie obyło się bez owacji na stojąco i wielkich braw od jurorów, a zwłaszcza od słynącego z ostrych komentarzy Simona Cowella. Znany łowca talentów stwierdził, że to jeden z jego ulubionych występów castingowych w historii. Ksiądz przeszedł do kolejnego etapu.

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy ojciec Ray Kelly robi furorę w sieci. W 2014 roku internet obiegło nagranie, na którym widzimy słynnego księdza śpiewającego „Hallelujah” podczas jednego ze ślubów. Wideo obejrzano ponad 60 milionów razy.

RadioZET.pl/PK

Oceń