Zamknij

"Mam talent". Agnieszka Chylińska przerwała występ Fabiana Piątkiewicza. Nie wytrzymała [WIDEO]

16.09.2021 09:29
Agnieszka Chylińska
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Mam talent. Do takich sytuacji w programie nie dochodzi często. Agnieszka Chylińska przerwała występ jednego z uczestników. Czego nie mogła znieść jurorka?

"Mam talent" podobnie jak inne formaty telewizyjne tego typu od lat świetnie spełniają swoje zadanie. Jak sama nazwa wskazuje, zajmują się wyławianiem talentów, których w Polsce nie brakuje. Chociaż liczba edycji wielu talent show dobiła już do wartości dwucyfrowej, nadal uczestnicy programów potrafią zaskoczyć zarówno jurorów jak i widzów.

Mam talent: Agnieszka Chylińska przerwała występ [WIDEO]

Zaskoczyć nie tylko pozytywnie. W każdej edycji programów mających na celu wyłonić wśród tłumu tych najbardziej utalentowanych pojawiają się niezwykle odważni i charyzmatyczni twórcy, którzy nadrabiają braki umiejętności swoją przebojowością i pewnością siebie.

Widzowie jak i jurorzy traktują takich uczestników jako ciekawostkę, element podnoszący oglądalność programu. Rzadko zdarza się, że występ zostaje przerwany. Jednak w jednym z ostatnich odcinków "Mam talent" doszło właśnie do takiej sytuacji.

Mam talent: Fabian Piątkiewicz zaśpiewał przebój Franka Sinatry

W drugim odcinku castingowym nowej edycji "Mam talent" pojawił się Fabian Piątkiewicz. Chłopak jest 23-letnim studentem teologii, który zdecydował się zaprezentować publiczności swoją interpretację przeboju Franka Sinatry "Fly Me to the Moon".

Wideo z występu mieszkańca Nowej Soli ma już ponad 175 tysięcy wyświetleń i dotarło do 12. miejsca w karcie na czasie YouTube'a. Niestety nie stało się tak ze względu na talent Fabiana. Na nagraniu widzimy zniesmaczone i zdezorientowane miny jurorów i publiczności powoli przechodzące w rozbawienie.

Podczas występu Piątkiewicza Małgorzata Foremniak i Jan Kliment zaczęli tańczyć i oddalili się od swoich miejsc, a Agnieszka Chylińska nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Ikona polskiego rocka wykorzystała sytuację i wcisnęła trzy czerwone "iksy", które przerwały śpiew Fabiana. Wokalista nie przeszedł do kolejnego etapu rywalizacji.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]