Zamknij

Mam talent. Uczestniczkę nagrodzono owacjami na stojąco. Jej wykonanie przejdzie do historii [WIDEO]

10.09.2021 10:58
Tory Vagasy
fot. America's Got Talent

Mam talent po raz kolejny spełnił swoje zadanie. W programie pojawiła się wokalistka z ogromnymi umiejętnościami. Otrzymała owacje na stojąco, a jej występ przejdzie do historii programu.

"Mam talent" to jeden z programów, w którym debiutują znamienici artyści, którzy potem rozwijają swoje kariery w szybkim tempie. Polską edycję talent show odwiedził między innymi Dawid Podsiadło czy Kamil Bednarek.

Mam talent. Uczestniczka dostała owacje na stojąco [WIDEO]

Kolejne edycje rywalizacji pojawiają się w ramówkach telewizyjnych na całym świecie. W jednym z odcinków amerykańskiej wersji programu pojawiła się wyjątkowa uczestniczka. "America's Got Talent" odwiedziła niezwykle utalentowana Tory Vagasy.

Kobieta stanęła przed jury w długiej, eleganckiej sukni. Wybrała niezwykle trudny, bo kultowy repertuar. Zaśpiewała "Can You Feel The Love Tonight" Eltona Johna. Piosenkę zna na pewno każdy fan bajki "Król lew".

Mam talent. Tory Vagasy wykonała "Can You Feel The Love Tonight"

Vagasy zachwyciła publiczność i jurorów. Jej występ został nagrodzony owacjami na stojąco. Jury wstało z krzeseł, a jego członkowie nie starali się nawet ukryć ekscytacji. W komentarzach na YouTubie pod występem wokalistki pojawiły się wróżby wielkiej kariery.

Jedna z komentujących osób stwierdziła nawet, że artystka powinna występować na Broadwayu. Kto wie, być może występ w amerykańskim "Mam talent" da jej taką możliwość.