Łzy w „Mam Talent”. Występ 13-latki, która przeżyła zamach w Manchesterze [WIDEO]

25.04.2018 11:34

Oglądając programy talent show, często jesteśmy świadkami wielu wzruszających momentów. W brytyjskiej edycji „Mam Talent” pojawiła się taneczna grupa RISE, w której wystąpiła 13-letnia Hollie Booth. Dziewczynka cudem uniknęła śmierci podczas zamachu terrorystycznego po koncercie Ariany Grande w Manchesterze.

Hollie Booth Britain's Got Talent fot. Youtube (Britain's Got Talent)

Mam Talent: Występ 13-latki, która przeżyła zamach w Manchesterze

Hollie Booth to 13-latka, która cudem przeżyła zamach terrorystyczny w Manchesterze. Przypomnijmy, że do ataku doszło 22 maja 2017 roku tuż po koncercie Ariany Grande. W wyniku detonacji bomby zginęły 22 osoby, w tym ciocia Hollie.

Dziewczynka, która od najmłodszych lat kochała tańczyć, doznała złamań wielu kończyn i bardzo poważnych obrażeń wewnętrznych. Wybuch uszkodził także jej nerwy. Brytyjka przeszła już 11 operacji, ale nadal głównie porusza się na wózku inwalidzkim.

Jej prezentacja z zespołem tanecznym RISE wzruszyła jurorów i widzów brytyjskiego „Mam Talent”. Młode tancerki zaprezentowały układ taneczny do piosenek „Salute” Little Mix i „One Last Time” Ariany Grande, która została nieoficjalnym hymnem tragicznego zamachu w Manchesterze. Występ nagrodzono owacjami na stojąco, a grupa dziewczynek przeszła do kolejnego etapu.

W ciągu tylko kilku dni nagranie z castingu obejrzano niemal 2 miliony razy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/thesun.co.uk/PK

Oceń