Zamknij

Mama Ariany Grande podbija internet. Tak tańczy do hitu swojej córki [WIDEO]

Piotr Krajewski
19.08.2019 16:31
Mama Ariany Grande podbija internet tak tańczy do hitu swojej córki WIDEO
fot. Twitter screen

Ariana Grande nie ukrywa, że ma świetny kontakt z mamą. Artystka chętnie chwali się tym w mediach społecznościowych. Najnowszym hitem internetu jest nagranie z mamą Ariany Grande, która tańczy na jej ostatnim koncercie.

Nagranie z tańczącą mamą Ariany Grande hitem internetu

Ariana Grande wielokrotnie powtarzała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Piosenkarka chętnie dzieli się w social mediach zdjęciami z bliskimi i często o nich opowiada w wywiadach.

Do internetu trafiło wideo z mamą Ariany Grande, która tańczy do przeboju córki „Into You” w trakcie jednego z jej ostatnich koncertów w Londynie. Urocze nagranie z Joan Grande natychmiast zrobiło furorę w sieci. Obejrzano je już ponad milion razy.

Krótkie wideo dotarło także do samej Ariany, która udostępniła je na swoim profilu i skomentowała: „Mama! Jak, jak, jak ktoś może być tak uroczy?”.

Koncert Ariany Grande w Polsce odwołany

Ariana Grande nie wystąpi w Polsce. Piosenkarka oficjalnie odwołała koncert, który miał odbyć się 9 września w Krakowie.

Przypomnijmy, że to kolejny odwołany występ Ariany Grande w Polsce. W 2017 roku gwiazda miała dwukrotnie wystąpić w Łodzi. Z powodu tragicznego zamachu terrorystycznego w Manchesterze polskie koncerty zostały jednak anulowane. 

RadioZET.pl/PK