Zamknij

"Mama ostrzegała" na pielgrzymce. Wersja pielgrzymkowa hitu Daj To Głośniej [WIDEO]

Piotr Krajewski
06.08.2019 10:41
Mama ostrzegała na pielgrzymce wersja pielgrzymkowa hitu Daj To Głośniej wideo
fot. Youtube

„Mama ostrzegała” polskim hitem lata 2019. Piosenka zespołu Daj To Głośniej bije rekordy popularności jak „Miłość w Zakopanem” Sławomira w zeszłym roku. Przebój „Mama ostrzegała” doczekał się już nawet wersji pielgrzymkowej. Zaśpiewali ją ostatnio pątnicy z Łomży idący w pielgrzymce na Jasną Górę.

„Mama ostrzegała” na pielgrzymce. Wersja pielgrzymkowa hitu Daj to Głośniej

„Mama ostrzegała” to jeden z polskich hitów lata 2019, który robi furorę w internecie. W ciągu niecałych trzech miesięcy oficjalny teledysk obejrzano ponad 22 miliony razy w serwisie YouTube.

Przebój zespołu Daj To Głośniej możemy usłyszeć już nawet w trakcie tegorocznej pielgrzymki na Jasną Górę. Wersja pielgrzymkowa „Mama ostrzegała” została przygotowana przez uczestników 35. Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej, która właśnie zmierza do Częstochowy.

W internecie możemy zobaczyć nagranie z sierpnia z siostrą Martą i bratem Mateuszem, którzy zaprezentowali piosenkę „Mama ostrzegała” w wersji pielgrzymkowej. Pątnicy śpiewają hit Daj To Głośniej ze zmienionym tekstem.

Mama, mama, mama ostrzegała, będziesz sama, sama, grupę swoją doganiała — słyszymy w refrenie wersji pielgrzymkowej „Mama ostrzegała”.

To nie pierwszy raz, kiedy pielgrzymi idący na Jasną Górę śpiewają wielkie hity. W poprzednich latach mogliśmy usłyszeć wersje pielgrzymkowe m.in. „Miłość w Zakopanem” Sławomira Zapały czy „Despacito” Luisa Fonsiego.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zagłosuj

Czy lubisz przebój "Mama ostrzegała"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PK