"Mama ostrzegała" na pielgrzymce. Wersja pielgrzymkowa hitu Daj To Głośniej [WIDEO]

06.08.2019 10:41

„Mama ostrzegała” polskim hitem lata 2019. Piosenka zespołu Daj To Głośniej bije rekordy popularności jak „Miłość w Zakopanem” Sławomira w zeszłym roku. Przebój „Mama ostrzegała” doczekał się już nawet wersji pielgrzymkowej. Zaśpiewali ją ostatnio pątnicy z Łomży idący w pielgrzymce na Jasną Górę.

Mama ostrzegała na pielgrzymce wersja pielgrzymkowa hitu Daj To Głośniej wideo fot. Youtube

„Mama ostrzegała” na pielgrzymce. Wersja pielgrzymkowa hitu Daj to Głośniej

„Mama ostrzegała” to jeden z polskich hitów lata 2019, który robi furorę w internecie. W ciągu niecałych trzech miesięcy oficjalny teledysk obejrzano ponad 22 miliony razy w serwisie YouTube.

Przebój zespołu Daj To Głośniej możemy usłyszeć już nawet w trakcie tegorocznej pielgrzymki na Jasną Górę. Wersja pielgrzymkowa „Mama ostrzegała” została przygotowana przez uczestników 35. Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej, która właśnie zmierza do Częstochowy.

W internecie możemy zobaczyć nagranie z sierpnia z siostrą Martą i bratem Mateuszem, którzy zaprezentowali piosenkę „Mama ostrzegała” w wersji pielgrzymkowej. Pątnicy śpiewają hit Daj To Głośniej ze zmienionym tekstem.

Mama, mama, mama ostrzegała, będziesz sama, sama, grupę swoją doganiała — słyszymy w refrenie wersji pielgrzymkowej „Mama ostrzegała”.

To nie pierwszy raz, kiedy pielgrzymi idący na Jasną Górę śpiewają wielkie hity. W poprzednich latach mogliśmy usłyszeć wersje pielgrzymkowe m.in. „Miłość w Zakopanem” Sławomira Zapały czy „Despacito” Luisa Fonsiego.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zagłosuj

Czy lubisz przebój "Mama ostrzegała"?

RadioZET.pl/PK

Oceń