Zamknij

Mandaryna skończyła 41 lat. Dodała wzruszający wpis ze zdjęciem z dzieciństwa [FOTO]

Piotr Krajewski
13.03.2019 14:01
Mandaryna 41 urodziny pokazała zdjęcie z dzieciństwa wzruszający wpis na Instagramie foto
fot. VIPHOTO/East News

Mandaryna świętowała ostatnio swoje 41. urodziny. Z tej okazji w mediach społecznościowych Marta Wiśniewska opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. Podzieliła się także refleksją na temat swojego życia.

41. urodziny Mandaryny. Pokazała ZDJĘCIE z dzieciństwa

Mandaryna skończyła 41 lat. W dniu swoich 41. urodzin Marta Wiśniewska postanowiła podzielić się z fanami niezwykle osobistą refleksją na temat całego swojego życia. Do emocjonalnego wpisu na Instagramie dodała zdjęcie z dzieciństwa.

Dopłynęłam do 41... Była to bardzo ciekawa, pełna wzburzonych fal ( często morskich bałwanów), ale również przyjemnie spokojna podróż. Mogę odważnie iść do przodu drogą, którą sama wybrałam. Mogę być dumna ze swoich niesamowitych dzieci. Niebanalnych, wrażliwych, mądrych, pełnych pasji. Mogę cieszyć się z mnóstwa zrealizowanych marzeń i pomysłów będących jeszcze w poczekalni — napisała Mandaryna.

>>  Mandaryna pokazała dwójkę swoich dzieci. To już nastolatki! [FOTO, WIDEO]

Nie obyło się też bez nawiązań do tańca, z którym Marta Wiśniewska jest związana od wielu lat. Tancerka i piosenkarka wspomniała również o zmarłym ojcu. Roman Mandrykiewicz zmarł w 2014 roku.

Mogę ze wzruszeniem patrzeć na zdjęcie małej dziewczynki, która zawsze chciała śpiewać i tańczyć, którą mama zaprowadziła na przesłuchanie do dziecięcego zespołu a później, z młodszą siostrą na rękach, godzinami czekała aż jej córka wyskoczy z sali i tanecznym krokiem wrócą do domu. Mogę wspominać tatę, najmądrzejszego, najsilniejszego, najodważniejszego mężczyznę, z niebanalnym poczuciem humoru — napisała i dodała na sam koniec: — Mogę spojrzeć w lustro i uśmiechnąć się do kobiety szczęśliwej, która żyje tu i teraz, która może wtulić się w ramiona swojego mężczyzny i czuć luksus bycia sobą.

Mandaryna i jej piosenki

W 2018 roku Mandaryna wróciła do świata muzyki z nowym utworem  „Not Perfect”, do którego pojawił się także oficjalny teledysk.

Piosenki Mandaryny cieszyły się ogromną popularnością w pierwszej dekadzie XXI wieku. Jej hity „Here I Go Again” i „Ev’ry Night” robiły furorę na listach przebojów, a debiutancka płyta „Mandaryna.com” pokryła się nawet złotem.

Później sława Marty Wiśniewskiej przeminęła. Postać Mandaryny powróciła niedawno dzięki mediom społecznościowym, gdzie przebój „Ev’ry Night” zyskał wręcz drugie życie — głównie przez to, że internauci zaczęli masowo powracać do pamiętnego i kontrowersyjnego występu artystki na sopockim festiwalu w 2005 roku.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Zagłosuj

Czy lubisz piosenki Mandaryny?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK