Zamknij

Powrót Mandaryny! Tak wygląda dziś 40-letnia Marta Wiśniewska [FOTO]

Redakcja
02.04.2018 16:31
Mandaryna Marta Wiśniewska
fot. PIOTR BLAWICKI/AGENCJA SE/EAST NEWS

Mandaryna znów zaczęła pojawiać się publicznie. Pod koniec stycznia gwiazda zagrała pierwszy od wielu lat koncert. Na jej występ przyszły tłumy fanów, a zainteresowanie muzyką artystki powróciło. Tancerka pojawiła się także jakiś czas temu na jednym z muzycznych eventów. Tak wygląda dziś 40-letnia Marta Wiśniewska.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Mandaryna w 2018 roku

Mandaryna cieszyła się ogromną popularnością w pierwszej dekadzie XXI wieku. Jej hity „Here I Go Again” i „Ev’ry Night” robiły furorę na listach przebojów, a debiutancka płyta „Mandaryna.com” pokryła się nawet złotem.

Później sława Marty Wiśniewskiej przeminęła. Postać Mandaryny powróciła niedawno dzięki mediom społecznościowym, gdzie przebój „Ev’ry Night” zyskał wręcz drugie życie — głównie przez to, że internauci zaczęli masowo powracać do pamiętnego i kontrowersyjnego występu artystki na sopockim festiwalu w 2005 roku.

Mandaryna jako Marta Wiśniewska. Powrót w 2018 roku

Pod koniec stycznia Mandaryna zagrała we Wrocławiu pierwszy koncert po długiej przerwie. Wydarzenie okazało się ogromnym sukcesem i przyciągnęło mnóstwo osób. Zaplanowane są już występy w innych miastach.

W niedawnej rozmowie z „Wideoportalem” Marta Wiśniewska została zapytana o nową muzykę.

Wróciłam z koncertami. Dostałam bardzo dużo propozycji, więc gram. A co wydarzy się później, to czas pokaże — odpowiedziała Mandaryna.

Wiadome już, że Mandaryna wyda niedługo nowy singiel. Piosenka będzie zatytułowana „You’re Not Perfect”.

Tak wygląda dziś Marta Wiśniewska - Mandaryna [GALERIA]

RadioZET.pl/PK