Zamknij

Mandaryna nie do poznania. Była żona Wiśniewskiego przeszła metamorfozę [FOTO]

18.11.2020 13:10
Mandaryna Marta Wiśniewska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Mandaryna zaskoczyła fanów nowym wizerunkiem. Marta Wiśniewska pochwaliła się zupełnie nową fryzurą, która przypadła do gustu nie tylko jej, ale także internautom. Pod najnowszym zdjęciem fani dopytują Mandarynę o nowy singiel.

Mandaryna miała swoje pięć minut w branży muzycznej. Udało się jej się nagrać m.in. przebój „Ev’ry Night”, który nadal cieszy się sporym zainteresowaniem w internecie.

Choć lata największej popularności Marty Wiśniewskiej minęły, to piosenkarka i tancerka wciąż może pochwalić się sporą rzeszą fanów. W ostatnich dniach Mandaryna przeszła sporą metamorfozę, która nie umknęła czujnym oczom internautów.

Mandaryna dołącza do Ich Troje. Michał Wiśniewski przekazał nowinę

Mandaryna nie do poznania. Zmieniła fryzurę i przeszła metamorfozę

Mandaryna jest nie do poznania. 42-letnia wokalistka zdecydowała się na odważną zmianę fryzury, którą natychmiast pochwaliła się w internecie.

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki z krótkich robią się długie — napisała.

Metamorfoza zrobiła ogromne wrażenie na fanach. Co ciekawe, internauci skupili się w komentarzach nie tylko na fryzurze Marty Wiśniewskiej. Wiele osób dopytuję artystkę o nową muzykę? Czy zmiana wizerunku oznacza, że Mandaryna wyda nowy singiel? Przekonamy się wkrótce.

Kariera muzyczna Mandaryny

Mandaryna cieszyła się ogromną popularnością w pierwszej dekadzie XXI wieku. Jej hity „Here I Go Again” i „Ev’ry Night” robiły furorę na listach przebojów, a debiutancka płyta „Mandaryna.com” pokryła się nawet złotem.

Później sława Marty Wiśniewskiej przeminęła. Postać Mandaryny powróciła niedawno dzięki mediom społecznościowym, gdzie przebój „Ev’ry Night” zyskał wręcz drugie życie — głównie przez to, że internauci zaczęli masowo powracać do pamiętnego i kontrowersyjnego występu artystki na festiwalu w Sopocie w 2005 roku.

W 2018 roku Mandaryna wróciła po przerwie do koncertowania. Wydała również nowy singiel „Not Perfect”.