Zamknij

Mandaryna i nowy singiel „Not Perfect”. Marta Wiśniewska opublikowała teledysk! [WIDEO]

Redakcja
27.08.2018 11:10
Mandaryna
fot. Youtube (The Official Mandaryna)

Nowy singiel Mandaryny już jest. W internecie pojawił się oficjalny teledysk do nowej piosenki Marty Wiśniewskiej zatytułowanej „Not Perfect”. Przypomnijmy, że znana z hitu „Ev'ry Night” artystka powróciła do koncertowania w 2018 roku.

Nowy singiel Mandaryny w 2018 roku. Piosenka Not Perfect 

Mandaryna wraca do świata muzyki po kilku latach przerwy. Marta Wiśniewska wydała właśnie nowy singiel  „Not Perfect”. Nowa piosenka jest utrzymana w tanecznym, mocno elektronicznym klimacie.

W sieci pojawił się także oficjalny teledysk promujący nowy singiel Mandaryny. W dość mrocznym klipie możemy zobaczyć artystkę w towarzystwie tancerzy.

Mandaryna cieszyła się ogromną popularnością w pierwszej dekadzie XXI wieku. Jej hity „Here I Go Again” i „Ev’ry Night” robiły furorę na listach przebojów, a debiutancka płyta „Mandaryna.com” pokryła się nawet złotem.

Później sława Marty Wiśniewskiej przeminęła. Postać Mandaryny powróciła niedawno dzięki mediom społecznościowym, gdzie przebój „Ev’ry Night” zyskał wręcz drugie życie — głównie przez to, że internauci zaczęli masowo powracać do pamiętnego i kontrowersyjnego występu artystki na sopockim festiwalu w 2005 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK