Zamknij

Mandaryna powraca na scenę. Już zapowiedziała koncerty!

Redakcja
11.01.2018 11:47
Mandaryna powraca na scenę. Już zapowiedziała koncerty!
fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Pamiętasz utwory „Ev’ry Night” i „Here I Go Again”? Mandaryna biła rekordy popularności w pierwszej dekadzie XXI wieku. Złota płyta, kilka przebojów i mnóstwo koncertów. Później jej postać zniknęła. Wszystko na to wskazuje, że artystka szykuje wielki powrót. W mediach społecznościowych opublikowała tajemnicze zdjęcia, a dwa polskie kluby zapowiedziały już jej występy.

Zagłosuj

Czy podobała Ci się muzyka Mandaryny?

Liczba głosów:

Ponad dekadę temu Mandaryna, czyli Marta Wiśniewska, była jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W trakcie swojej dość krótkiej przygody z muzyką wydała trzy krążki, z których jeden pokrył się prestiżowym złotem.

W jednym z wywiadów sprzed kilku lat artystka przyznała, że nie zamierza kontynuować kariery. Dziś wygląda na to, iż gwiazda zmieniła zdanie.

Dwa polskie kluby zapowiedziały już koncerty z Mandaryną w roli głównej. 39-latka ma wystąpić pod koniec stycznia we wrocławskim Hah, a na początku lutego – w krakowskim Hush Live.

Będzie nowy singiel?

Marta Wiśniewska opublikowała ostatnio na Instagramie swoje nowe zdjęcie, na którym widnieje napis „Ugly man”. Fotografia wyglądem przypomina okładkę singla, co nie uszło uwadze internautów. Natychmiast zaczęły się spekulacje na temat premiery nowego utworu. Mandaryna wciąż nie odniosła się do całej sprawy.

Jej ostatni kawałek zatytułowany „Bring The Beat” pojawił się w 2012 roku. Nie odniósł jednak sukcesu.

Pamiętny występ w Sopocie

W internecie  nadal cieszy się ogromną popularnością występ Mandaryny na sopockim festiwalu w 2005 roku. Artystka zaprezentowała wtedy na żywo przebój „Ev’ry Night”. Niestety jej prezentacja wywołała wiele kontrowersji, a na 27-letnią wówczas Wiśniewską spadła lawina negatywnych komentarzy na temat jej umiejętności wokalnych.

RadioZET.pl/PK