Zamknij

Maneskin śpiewa przebój Billie Eilish. Włosi przerobili "Bury a Friend" na rockowy hit [WIDEO]

17.08.2021 13:12
Maneskin
fot. mat. prasowe

Maneskin w przeboju Billie Eilish. Włoski zespół, który wygrał Eurowizję 2021, zaprezentował na jednym z ostatnich koncertów cover utworu "Bury a Friend". Piosenka w wykonaniu Maneskin brzmi zupełnie inaczej.

Maneskin to bez wątpienia jeden z najsłynniejszych zwycięzców Eurowizji ostatnich lat. Rockowa muzyka zespołu robi furorę na całym świecie, a jego członkowie w mgnieniu oka stali się wielkimi gwiazdami.

Włoska grupa obecnie koncertuje po Europie, a już w tym tygodniu wystąpi także w Polsce. Podczas jednego z ostatnich koncertów Maneskin zaprezentował cover przeboju "Bury a Friend" Billie Eilish. Ich wersja robi wrażenie.

Zobacz także

Maneskin: cover "Bury a Friend" Billie Eilish na koncercie [WIDEO]

Maneskin słynie z tego, że uwielbia coverować znane utwory, a koncerty to jeden z najlepszych sposobów, aby zaprezentować zaskakujące wersje wielkich przebojów w zupełnie innych aranżacjach.

W miniony weekend podczas festiwalu Ronquières Festival w Belgii zwycięzcy Eurowizji 2021 zaskoczyli publiczność coverem "Bury a Friend", jednego z największych hitów z debiutanckiej płyty Billie Eilish.

Maneskin nie poszedł jednak na łatwiznę. Włosi postanowili przerobić mroczny, elektroniczny przebój wokalistki na piosenkę w prawdziwym rockowym stylu. Do sieci trafiło nagranie z występu, którym zachwycają się internauci. Wielu z nich ma nadzieję, że zespół udostępni wkrótce cover w serwisach streamingowych.

No i to się nazywa cover! – napisał jeden z fanów.

Czy Maneskin zaśpiewa cover hitu Billie Eilish również podczas koncertu w Polsce? Przekonamy się już 19 sierpnia.

Maneskin i koncert na Open’er Park w Gdyni

Maneskin jest jedną z gwiazd trwającego Open’er Park w Gdyni. Włoski zespół wystąpi w Parku Kolibki już w czwartek, 19 sierpnia o godz. 21:00. Supportem będzie polska formacja Szklane Oczy.