Zamknij

Maneskin. Damiano uratował koleżankę z zespołu? Niepokojące nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

23.06.2021 13:14
Damiano z Maneskin
fot. AP/Associated Press/East News

Damiano z grupy Maneskin uratował swoją koleżankę z zespołu przed poważnym wypadkiem? Niepokojące wideo z popularnymi muzykami trafiło do sieci. 

Maneskin to rockowa grupa założona we Włoszech w 2016 roku. Muzycy po 5 latach odnieśli międzynarodowy sukces, wygrywając Eurowizję. Artystów dzięki konkursowi poznał i pokochał cały świat. Utwory formacji cieszą się ogromnym zainteresowaniem sieci, podbijają listy przebojów i nie tracą na popularności.

Maneskin: Damiano uratował koleżankę z zespołu przed wypadkiem?

Fani z różnych zakątków Europy i nie tylko czekają na koncerty Maneskin, zachęceni energią artystów, którą zaprezentowali podczas finałów Eurowizji. Grupa ogłosiła już dwa występy także w Polsce. Maneskin zagra jako gość specjalny podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021 oraz pojawi się na imprezie Open'er Park w Gdyni.

Muzycy Maneskin to dobrzy znajomi, którzy grają ze sobą już od lat. Artystów łączy także przyjaźń i troska o siebie nawzajem. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak dzięki wokaliście formacji - Damiano - basistka zespołu, Victoria De Angelis - uniknęła groźnego wypadku.

Maneskin: niepokojące nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

Na nagraniu widać muzyków, którzy najprawdopodobniej dopiero co wysiedli ze stojącego w pobliżu auta. Artyści są zaaferowani tym, co dzieje się wokół nich, a Victoria próbuje okiełznać swoją fryzurę. Dziewczyna nie zauważa przez to nadjeżdżającego z dużą prędkością pojazdu.

Damiano reaguje natychmiast i przyciąga basistkę do siebie. Widzimy, że gdyby nie jego gest, artystka zostałaby potrącona przez pędzący pojazd.

Niepokojące nagranie możecie zobaczyć poniżej: