Zamknij

Maneskin grał kiedyś na ulicach Rzymu. Wtedy nikt ich jeszcze nie znał [WIDEO]

01.07.2021 14:43
Maneskin
fot. Alberto Terenghi/IPA/Shutterstock/Rex Features/East News

Maneskin bije rekordy popularności po zwycięstwie na Eurowizji 2021. Przeboje włoskiego zespołu zachwycają słuchaczy z całego świata. Mało kto jednak wie, że muzycy Maneskin jeszcze niedawno grali za darmo na ulicach Rzymu. Tak wyglądały występy Maneskin dla przechodniów.

Maneskin w mgnieniu oka stał się jednym z najpopularniejszych zespołów nie tylko w Europie, ale także na innych kontynentach. Niesamowite zwycięstwo Włochów na Eurowizji 2021 odbiło się szerokim echem na całym świecie.

Co ciekawe, jeszcze kilka lat temu Maneskin grał na ulicach Rzymu i był nikomu nieznanym zespołem, który występował za darmo dla przechodniów. Poniżej możecie zobaczyć nagrania wideo z tamtych czasów.

Zobacz także: Maneskin dla Radia ZET: Chciano nas zatrzymać, bo rock to nie mainstream

Maneskin grał kiedyś na ulicach Rzymu. Muzycy występowali za darmo dla przechodniów

Maneskin powstał w 2016 roku. Członkowie poznali się w jednym z rzymskich liceów i wkrótce zaczęli razem grać.

Ich wielka kariera rozpoczęła się od udziału we włoskim „X Factor” w 2017 roku, ale zanim zajęli w programie wysokie 2. miejsce, przez wiele miesięcy brali udział w lokalnych konkursach i grali dla przechodniów na ulicach Rzymu. Maneskin występował za darmo m.in. na Via del Corso, jednej z najsłynniejszych rzymskich ulic.

W internecie nie brakuje nagrań z ulicznych występów Maneskin w Rzymie. Poniżej możecie zobaczyć nagrania z czasów, kiedy jeszcze nikt nie znał zwycięzców Eurowizji 2021.