Zamknij

Maneskin na zdjęciach z dzieciństwa. Tak zwycięzcy Eurowizji wyglądali jako dzieci [FOTO]

05.07.2021 13:58
Maneskin
fot. VIPHOTO/East News

Maneskin świętuje kolejny wielki sukces. Ich piosenka „Beggin’”, która tak naprawdę jest coverem, to obecnie najpopularniejszy utwór na świecie. Z tej okazji zwycięzcy Eurowizji 2021 postanowili pokazać fanom swoje stare zdjęcia. Tak członkowie Maneskin wyglądali w dzieciństwie.

Maneskin nie zwalnia tempa. Włoski zespół, który w wielkim stylu wygrał Eurowizję 2021, zyskuje coraz więcej fanów na całym świecie. O ogromnym sukcesie grupy świadczy ich popularność w mediach społecznościowych i serwisach streamingowych.

„Zitti e Buoni” i „I Wanna Be Your Slave” były dotąd najpopularniejszymi utworami Maneskin. Przyszła pora na kolejny utwór, czyli cover „Beggin’”, który zespół nagrał jeszcze w trakcie programu „X Factor”. Piosenka bije rekordy popularności, a Włosi postanowili z tej okazji pokazać swoje stare zdjęcia z dzieciństwa.

Maneskin grał kiedyś na ulicach Rzymu. Wtedy nikt ich jeszcze nie znał [WIDEO]

Maneskin w dzieciństwie. Włosi pokazali swoje stare zdjęcia

Maneskin opublikował zdjęcia z dzieciństwa. Damiano David, Victoria De Angelis, Thomas Raggi i Ethan Torchio pokazali milionom fanom, jak wyglądali jako dzieci. Nie bez przyczyny pochwalili się starymi fotografiami.

Te dzieciaki właśnie zdobyły pierwsze miejsce na globalnej liście – napisali członkowie.

Wpis Maneskin jest związany z kolejnym ogromnym sukcesem zwycięzców Konkurs Piosenki Eurowizji.

Ich cover utworu „Beggin’”, który nagrali w 2017 roku w trakcie udziału we włoskim „X Factorze”, zachwyca słuchaczy i podbija obecnie serwis Spotify. Kawałek pobił m.in. hit „Good 4 U” Olivii Rodrigo i trafił na sam szczyt listy Spotify Global Chart, stając się w tym momencie najpopularniejszą piosenką na świecie. Dziennie coveru słucha ponad 7 milionów osób.

Maneskin oddał nagrodę z Sopotu. Management zespołu wydał oświadczenie w kontrowersyjnej sprawie