Zamknij

Maneskin kompletnie nago. Zwycięzcy Eurowizji 2021 szokują nagimi zdjęciami [FOTO]

06.10.2021 10:27
Maneskin
fot. mat. prasowe

Maneskin znów szokuje. Włoski zespół, który wygrał Eurowizję 2021, słynie z kontrowersji w mediach społecznościowych. Do internetu trafiły szokujące zdjęcia Maneskin, na których członkowie pozują kompletnie nago.

Maneskin tworzy grupa przyjaciół – Damiano David, Victoria De Angelis, Thomas Raggi i Ethan Torchio. Od czasu zwycięstwa na Eurowizji 2021 włoski zespół bije rekordy popularności na całym świecie.

Fani zachwycają się nie tylko ich piosenkami, ale także odważnym i ekstrawaganckim wizerunkiem, który Maneskin chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Członkowie Maneskin lubią szokować i opublikowali właśnie swoje nagie zdjęcia.

Maneskin nago. Zwycięzcy Eurowizji 2021 pokazali nagie zdjęcia

Maneskin nago na Instagramie. Włosi przygotowują się właśnie do wydania nowego singla. Postanowili więc podkręcić atmosferę i opublikowali swoje nagie zdjęcia, które mogą zszokować niejednego internautę.

Jedna z fotografii pochodzi z oficjalnej sesji zespołu, drugą członkowie Maneskin zrobili najprawdopodobniej w swojej garderobie. Zdjęcia są częściowo ocenzurowane.

Maneskin wydaje nowy singiel "MAMMAMIA"

Nowy singiel Maneskin "MAMMAMIA" ukaże się już w piątek, 8 października i będzie pierwszym premierowym utworem włoskiego zespołu od zwycięstwa w majowym Konkursie Piosenki Eurowizji 2021 w Holandii.

Grupa opublikowała krótką zapowiedź nowej piosenki na TikToku.

Zobacz także:  Maneskin w Polsce w 2022 roku. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? [DATA, MIEJSCE, BILETY]